Maffashion

i

Autor: WBF

Maffashion zdradziła, jak wychowuje syna. Ma opiekunkę, ale...

2021-09-09 21:28

Maffashion została gwiazdą najnowszego numeru magazynu Viva. Celebrytka zapozowała do kobiecej sesji zdjęciowej i udzieliła obszernego wywiadu, w którym sporo miejsca poświęciła na swoją nową rolę - matki. Jak Julia radzi sobie z połączeniem kariery i opieki nad rocznym synkiem?

Maffashion przeszła przez lata kariery wielką metamorfozę. Gwiazda zaczynała jako blogerka i "szafiarka" i konsekwentnie budowała swoją pozycję w branży. Dziś jest właścicielką marki Eppram, a w jej ubraniach pokazują się takie gwiazdy jako Kourtney Kardashian czy Sofia Richie. Również w jej życiu prywatnym zaszły ogromne zmiany - Julia Kuczyńska jest dziewczyną Sebastana Fabijańskiego i matką rocznego Bastka. 

Przyjście jej dziecka na świat wywróciło jej życie do góry nogami. Od roku to właśnie opieka nad synkiem pochłania ją w największym stopniu i jest znacznie ważniejsza niż kariera. Maffashion z powodzeniem udaje się jednak łączyć te kwestie i spełnia się zarówno zawodowo, jak i w roli matki. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Maffashion nie próżnuje

W najnowszym numerze magazynu Viva Maffashion opowiedziała, jak udaje jej się to robić. Choć gwiazda ma opiekunkę dla synka, stara się korzystać z jej pomocy tylko wtedy, gdy to konieczne. Chce bowiem uczestniczyć w życiu jej synka w tak dużym stopniu, jak to tylko możliwe. 

Na świecie pojawił się nowy człowiek, najcudowniejszy, mój, wymarzony, ukochany, zdrowy na szczęście. I który tak mocno daje mi popalić, i nie śpi od prawie 12 miesięcy… Opieka nad nim mnie pochłania, bo choć mam nianię, sama chcę wychowywać synka. Spędzam z nim bardzo dużo czasu. Chcę widzieć każdy etap życia Bastka

- powiedziała. 

Julia zdradziła też, że Sebastian Fabijański jest zakochany w chłopcu. 

Sebastian dałby mu cały świat, wszystko na tacy. Ja bym chciała, żeby mniej materialistycznie podchodził do życia i aby uczył się wartości pieniądza. Dziecku nie jest potrzebne aż tyle rzeczy. Koniec końców udaje nam się wszystko równoważyć. Ciągle tylko powtarza, jaki Bastek jest podobny do jego taty. I mówi też: "To ma po mnie, to ja taki jestem"

- dodała. 

A już 10 września Maffashion i Sebastian Fabijański będą świętowali pierwsze urodziny swojej pociechy.