Madonna wyprowadza się z Portugalii? Turyści znów mogą wynajmować pałac w Lizbonie!

2019-09-23 12:41 kp
Madonna
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Od ponad dwóch lat Madonna jest szczęśliwą mieszkanką pięknej Lizbony. Gwiazda przeprowadziła się do Portugalii w 2017 roku, by umożliwić synowi treningi piłkarskie pod okiem tamtejszych trenerów. Teraz jednak coraz bliższa jest wyprowadzki, a w XVIII-wiecznej willi, w której mieszkała, znów pojawili się turyści.

Wiele wskazuje na to, że portugalska przygoda Madonny dobiega końca. Przypomnijmy, że gwiazda przeprowadziła się w tajemnicy do Lizbony w 2017 roku, gdy jej syn David Banda został przyjęty do portugalskiego klubu piłkarskiego Benfica. Wokalistka postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i - by pomóc w jego piłkarskiej karierze - przeniosła się z całą rodziną do Europy.

Przez pierwsze miesiące życia w Lizbonie Madonna mieszkała w luksusowym hotelu Pestana Palace. Za wynajmowany tam apartament płaciła około 2700 euro miesięcznie. Po kilku miesiącach artystka przeprowadziła się do niezwykłego, XVIII-wiecznego wiecznego Palacio Ramalhete, który wcześniej służył za hotel. Madonna podpisała wtedy roczną umowę na wynajem całego obiektu.

Madonna wyprowadza się z Portugalii?

Od maja tego Palacio Ramalhete znów jest dostępny dla turystów, o czym świadczą nowe oceny, które pojawiają się w serwisach internetowych. Jak donoszą tymczasem amerykańskie media, Madonna wyprowadziła się z hotelu, ponieważ jego właściciele planują sprzedaż nieruchomości. Sama gwiazda ma przed sobą wielką trasę koncertową Madame X i do marca 2020 roku nie będzie potrzebowała domu w Portugalii. Swoje zobowiązania w Lizbonie wciąż ma jej syn, jednak nie wiadomo w tym momencie, czy Madonna planuje kupić jakiś dom w mieście.

Od niedawna każdy ma więc możliwość urlopu w hotelu, w jakim przez ponad rok mieszkała Madonna. Skusilibyście się?

NAJNOWSZE