Madonna w PRZEZROCZYSTEJ bieliźnie! "A do tych, którzy czują się urażeni..." Mocne słowa!

2020-05-24 19:50 nk
Madonna
Autor: instagram / BEEM/Beem/East News

Madonna zawsze kochała szokować. Kiedy jednak już wydawało nam się, że u boku młodszego o trzy miliony lat chłopaka królowa pop uspokoiła się i ustatkowała, 61-latka pokazała światu biust w zupełnie przezroczystej bieliźnie! I nie myślcie, że z pokorą podchodzi do osób, które czują się urażone takim widokiem na Instagramie! Wręcz przeciwnie!

Madonna karierę zaczynała w latach 80. i już wtedy nie pozostawiała wątpliwości co do tego, że należy jej się tytuł królowej... skandali! Muzycznej drodze gwiazdy zawsze towarzyszyły kontrowersje, od pseudonimu począwszy, a na rozbieranych zdjęciach, romansach i ostrych wypowiedziach kończąc.

Przez lata Madonna oczywiście odrobinę się uspokoiła, jeśli chodzi o kontrowersje, ale nie myślcie, że w wieku 61 lat artystka zamierza zupełnie zrezygnować z szokowania!

Prawie naga Madonna na Instagramie!

Jakiś czas temu Madonna zszokowała fanów, nawiązując romans z o 36 lat młodszym tancerzem. Potem dała wszystkim do zrozumienia, co myśli o pandemii koronawirusa...

Ale to oczywiście nadal nie koniec jej kontrowersyjnych pomysłów.

Tym razem królowa pop pokazała światu swoje ciało w bardzo skąpej bieliźnie z zupełnie prześwitującym stanikiem.

Obecny strój............... A do tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób urażeni tym zdjęciem, chcę, byście wiedzieli, że z sukcesem ukończyłam Uniwersytet Posiadania w D*pie. Dziękuję, że przyszliście na moje rozdanie dyplomów! Rocznik 2020!

- napisała Madonna w opisie wyzywającego zdjęcia, które możecie zobaczyć >TUTAJ<.

Przegięła? Nie, żeby miała się tym przejąć - pytamy z ciekawości. ;)

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE