Madonna pozuje z córką do selfie. Fani oburzeni: „To niehigieniczne”

2021-04-13 14:00 AM
Lourdes Leon, Madonna
Autor: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Lourdes Leon już wielokrotnie dała się poznać jako rosnąca skandalistka. Córka Madonny momentami bardzo ją przypomina. Zwłaszcza w kwestii stawiania na naturalność. Najnowsze zdjęcie zszokowało internautów.

Fani Madonny już przyzwyczaili się do kontrowersji, jakie piosenkarka potrafi wzbudzić. Podobnie jest w przypadku jej córki Lourdes Leon. 24-latka tak samo jak jej mama uwielbia wzbudzać kontrowersje. Skandale najczęściej wywołuje swoim zachowaniem, a także wyglądem.

Mimo iż jej najwierniejsi fani podziwiają ją za odwagę i fakt, że na każdym kroku jest sobą to nadal niektórych dziwi jej podejście do swojego wyglądu i kwestia stawiania na naturalność. Otóż Lourdes wielokrotnie udowadniała, że nie ma zamiaru podporządkowywać się społecznym normom.

Podobnie jak jej mama wiele razy przyłapywana była na nieogolonych nogach czy pachach. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Lourdes nadal przypomina, że każdy ma prawo, wyglądać tak jak chce. Najnowsza fotka idealnie to pokazuje. Co na to internauci?

Na Instagramie Madonny pojawiło się zdjęcie, na których razem z córką pozuje do selfie. Fotka podzieliła fanów, bo Lourdes, która trzyma telefon, by móc zrobić zdjęcie pokazała ciemne i gęsty włosy pod pachami. W komentarzach zawrzało.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Połowa fanów chwaliła dziewczynę za naturalność i fakt, że jest sobą. Inni natomiast wprost pisali, że to niehigieniczne. Pytali też, dlaczego nikt jej nie powiedział, że ma się ogolić.

To niehigieniczne

Feministka 🤮🤮🤮🤮

Nie musi się golić i nie musi tego lubić

 Mamy XXI wiek, a ludzi nadal dziwi, że dorosła kobieta ma owłosienie na ciele 🙄

- pisali internauci.

To nie pierwszy raz, kiedy Lourdes bez skrępowania pokazuje siebie w bardzo naturalnej wersji. W takim też wydaniu wystąpiła w kampanii Marca Jacobsa.

>> Lourdes Leon w kampanii Marca Jacobsa. Włosy pod pachą to nadal jej znak rozpoznawczy!

NAJNOWSZE