Macaulay Culkin został ojcem! Brenda Song urodziła "Kevinowi" syna o imieniu... Dakota

2021-04-13 7:23 mm
Macaulay Culkin i Brenda Song
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Macaulay Culkin czyli odtwórca niezapomnianej roli Kevina z "Home Alone" został właśnie tatą! Jego dziewczyna Brenda Song urodziła chłopca. Fani zalewają sieć gratulacjami, ale wiele osób nie może nadziwić się nietypowemu imieniu, jakie Macaulay i Brenda nadali chłopcu. Syn "Kevinowa" otrzymał imię... Dakota! I wiemy już, skąd ten pomysł.

Kevin już nie taki sam w domu! :) Odtwórca kultowej roli bohatera świątecznego hitu "Kevin sam w domu", Macaulay Culkin właśnie został ojcem! Media obiegła informacja, że dziewczyna aktora, Brenda Song urodziła chłopca.

Dziecko przyszło na świat 5 kwietnia. Jak donosi prasa, pociecha aktora jest zdrowa i cała trójka czuje się świetnie.

Nietypowe imię syna Macaulaya Culkina

Wiadomość o powiększeniu rodziny "Kevina" uradowała tysiące jego fanów na całym świecie, ale już imię, jakie rodzice nadali dziecku, wywołało niemałe zamieszanie. Macaulay Culkin i Brenda Song nazwali swojego synka Dakota Song Culkin

Tak, macie rację: Dakota to raczej imię żeńskie. 

Skąd ten pomysł?

Okazuje się, że Macaulay Culkin imieniem własnego dziecka postanowił uczcić tragicznie zmarłą siostrę. Dakota Culkin zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło ponad 12 lat temu.

Macaulay Culkin i Brenda Song
Autor: SplashNews.com/SPLASH NEWS/EAST NEWS Macaulay Culkin i Brenda Song 5 kwietnia 2021 zostali rodzicami

Macaulay Culkin i Brenda Song póki co nie są małżeństwem. Para umawia się mniej więcej od 2018 roku. Poznali się na planie filmu "Changeland".

Odtwórca roli Kevina z "Home Alone" ma dziś 40 lat. Jego partnerka jest od niego o 7 lata młodsza. 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE