Lourdes Leon w kampanii Marca Jacobsa. Włosy pod pachą to nadal jej znak rozpoznawczy!

2021-02-17 14:00 AM
Lourdes Leon, Madonna
Autor: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Lourdes Leon, która niedawno zadebiutowała na Instagramie właśnie opublikowała fotki z najnowszej kampanii Marca Jacobsa w której bierze udział. Internauci zwracają uwagę nie tylko na stylizacje, ale także na znak rozpoznawczy córki Madonny. Lourdes Leon pozuje z włosami pod pachami!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, to powiedzenie, które idealnie określa Madonnę i jej córkę. 24-letnia Lourdes Leon podobnie jak jej mama uwielbia szokować. Już od najmłodszych lat trafiała na pierwsze strony gazet, które rozpisywały się o jej kontrowersyjnych zachowań.

Szokuje nie tylko sposobem bycia, ale także wyglądem. Ma często odmienne zdanie na różne tematy. To co dla jej rówieśniczek jest nie do pomyślenia, ona prezentuje z dumą. Fani cenią sobie w Lourdes naturalność. Pod tym względem dziewczyna nie idzie na żadne kompromisy.

Kilka lat temu fani przeżyli szok, gdy córka Madonny pokazała w sieci fotkę z podniesioną ręką. Pod pachami miała naprawdę długie włosy. Jednych internautów to odrzuciło a inni stwierdzili, że Leon jest podobna do Madonny, która również ceni sobie naturę. W 2014 roku gwiazda pop opublikowała fotkę z nieogolonymi pachami!

Teraz przy okazji realizacji kampanii dla Marca Jacobsa, Lourdes pokazuje, że nic się nie zmieniła. Podczas gdy sama stara się jak najlepiej zaprezentować stylizacje od projektanta,  fani skupiają się na jej naturalności. Lola wciąż dumnie prezentuje włosy pod pachą!

ESKA XD #015

Marc ma długą historię związaną z Madonną, więc było to dla niego zrozumiałe, aby pokazać Lolę jako twarz kampanii, ponieważ doskonale oddaje młodzieńczego ducha i bezkompromisowe poczucie indywidualności, które jest kluczowe dla młodszego wyrazu marki.

– brzmiało oświadczenie marki.

To nie pierwsza kampania córki piosenkarki, wcześniej pozowała dla Juicy Couture, Gypsy Sport czy Stelli McCartney.

Jak Wam się podoba? Podziwiacie Lourdes Leon za naturalność czy raczej wolicie nieco gładszą skórę? 😉

NAJNOWSZE