Marcin Najman, Aleksandra Popławska

i

Autor: WBF

Marcin Najman i Aleksandra Popławska reagują na zniszczenie grobu rodziny Stuhrów!

2021-11-18 12:46

Maciej Stuhr na Facebooku opublikował wstrząsające zdjęcia rodzinnego grobu. Wandale sprayem pomazali nagrobek, wypisując obraźliwe hasła. Teraz głos w sprawie zabierają gwiazdy.

Obraźliwe hasła, jakie pojawiły się na grobowcu rodziny Stuhrów, wstrząsnęły internautami tuż po tym, jak na Facebooku Maciej Stuhr opublikował zdjęcia nagrobka. Media poinformowały, że sprawą zajęła się policja.

» Maciej Stuhr pokazał wstrząsające zdjęcia. Zdewastowano grób jego rodziny!

Internauci ruszyli do komentowania, zgadzając się co do tego, że takie czyny nigdy nie powinny się zdarzyć.

Zbulwersowani zostali nie tylko internauci, ale także gwiazdy, które również w social mediach wyrazili swoje zdanie.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Co się z nami stało? @maciej_stuhr tak bardzo mi przykro i tak bardzo mi wstyd.

Jako jedna z pierwszych zrobiła to aktorka Aleksandra Popławska, która w poście zamieściła zdjęcie dodane przez Stuhra i przywołała tekst piosenki Kazika.

To już jest DNO…

Profanowanie grobu rodziny @maciej_stuhr , to szczyt ludzkiej podłości. Jeszcze chwile a skoczymy sobie do gardeł i się pozagryzamy… Maćku współczuje bardzo………………….??… “Coście sku**ysyny uczynili z ta krainą? Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła Chętnie by zabili ciebie tylko za kształt twego nosa Już ruszyły wody z góry do jeziora zatrutego Do jeziora nienawiści, domu smoka pradawnego” Kazik „Jeszcze Polska” #nienawisc #hejt #podlosc #dno 

- pisał w poście.

 - stopowała go jedna z obserwatorek.

Kolejną znaną osobą, która skomentowała akt wandalizmu była Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka krótko napisała:

Marcin Najman komentuje zniszczenie rodzinnego grobu Stuhrów

Do sprawy odniósł się również Marcin Najman, który dość często udziela się publicznie i komentuje bieżące sprawy. Przekazując wyrazy współczucia aktorowi, przy okazji wbił mu szpilę…

Współczuje rodzinie Stuhrów. Nie ma miejsca w Polsce na tego typu akty wandalizmu. Ale czy to nie Maciej Stuhr naigrywał się z katastrofy smoleńskiej? Czy to oby nie było rownież mową nienawiści ?

Panie Marcinie, Stuhr nie naigrywał się z katastrofy smoleńskiej, a przywołał jedynie w żarcie słownym markę tupolew. Nie mierzy się w żadnym stopniu z wandalizacją groby, wszak miejsca świętego. Jest to oburzające i woła o akt niezgody. Pozdrawiam :)

Sonda
Jak oceniasz zdewastowanie rodzinnego grobu Stuhra?