Maciej Orłoś ROZSTAŁ SIĘ z żoną po 26 latach!

2022-01-28 10:26 AM
Maciej Orłoś
Autor: WBF

To koniec małżeństwa Macieja Orłosia i Joanny Twardowskiej-Orłoś. Para, która doczekała się dwójki pociech, rozstała się po 26 latach bycia razem! Jaki był powód?

Polskie media dzisiaj rano obiegła informacja, że jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy Maciej Orłoś po 26 latach rozstał się ze swoją żoną Joanną Twardowską -Orłoś.

O rewelacjach jako pierwszy doniósł Super Express, który podał, że małżeństwo Orłosiów właśnie przechodzi do historii. Prezenter miał wyprowadzić się z domu.

By lepiej poznać szczegóły sprawy, Super Express skontaktował się z samym prezenterem, który potwierdził szokujące doniesienia.

Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać.

- miał powiedzieć dziennikarz, który od zawsze unikał rozmów na temat prywatnego życia.

Tabloid miał ustalić, że para decyzję o zakończeniu małżeństwa podjęła wspólnie. Informator natomiast zdradził, że nie mieszkają ze sobą od kilku miesięcy.

Joanna i Maciej poznali się w 1995 roku i po kilku latach stanęli na ślubnym kobiercu, kiedy to prezenter rozwiódł się ze swoją drugą żoną Ewą.

Z Joanną doczekał się dwójki dzieci.

WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
NAJNOWSZE