Maciej Musiał

i

Autor: AKPA Maciej Musiał powiedział na czym polega jego współpraca z NATO

Aktorzy

Maciej Musiał współpracuje z NATO. To dlatego przyjął nietypową propozycję

2023-05-26 12:10

Maciej Musiał podjął się nietypowej misji. Przyjął zaproszenie NATO do pewnego projektu, o którym więcej opowiedział w mediach społecznościowych. Wyjaśnił fanom i wszystkim zainteresowanym, dlaczego rozpoczął pracę z polityczno-wojskową organizacją?

Maciej Musiał dostał bardzo nietypową, lecz niezwykle ciekawą propozycję współpracy. Przyjął ją z pełną odpowiedzialnością i stara się reprezentować Polskę najlepiej, jak potrafi. Właśnie opublikował na swoim Instagramie zdjęcia w towarzystwie Sekreatarza Generalnego NATO, Jensa Stoltenberga.

Rozmowa z Sekretarzem Generalnym @jensstoltenberg, generałami i ambasadorami podczas wizyty w kwaterze głównej NATO, dała mi poczucie, że nie jesteśmy tylko sojuszem interesów, ale przede wszystkim sojuszem wartości. Wspólnie odpowiadamy za bezpieczeństwo każdego centymetra NATO i jesteśmy zjednoczeni jak nigdy wcześniej. Jestem wdzięczny za te dwa dni, widzimy się na szycie NATO w Wilnie! - czytamy w poście z 25 maja 2023.

Eska Daje Szkołę - Król Karol

Maciej Musiał przekazuje młodym ludziom wiedzę o NATO

Nie wszyscy jego obserwatorzy zrozumieli, dlaczego aktor angażuje się w polityczno-wojskowe projekty i dlaczego, to akurat on został do niego wybrany. Otóż, Maciej Musiał bierze udział w kampanii "Protect the Future", która ma na celu promować wiedzę na temat Paktu Północnoatlantyckiego wśród młodych ludzi. Do akcji zostali zaangażowani również inni wpływowi twórcy z różnych, europejskich krajów. A dokładnie z Estonii, Łotwy i Litwy. Mają oni okazję zobaczyć, czym zajmuje się NATO i w jaki sposób działa. Tę wiedzę promują wśród swoich obserwatorów.

Na zaproszenie NATO w ciągu najbliższych kilku miesięcy spotkam się z przywódcami Sojuszu Północnoatlantyckiego, odwiedzę najważniejsze miejsca i wydarzenia, z nim związane. Będę też uczestniczyć w wojskowych manewrach. Po co? Żeby przybliżyć Wam działania NATO. A także pokazać siłę i jedność sojuszu, który jest potężna gwarancją bezpieczeństwa Polski - czytamy na Instagramie aktora.

Internauci pochwalili zaangażowanie aktora - Maciej! Jesteś dumą młodego pokolenia! Szczerze podziwiam i gratuluję wartości życiowych i wyborów jakich dokonujesz - napisała fanka - Panie !!!! Mocna sprawa !!!! Szacunek! - czytamy w komentarzach.