Maciej Dowbor MIAŁ WYPADEK? Dziennikarz POKAZAŁ RANĘ NA CZOLE! Co się stało?

2021-05-02 21:02 RD
Maciej Dowbor
Autor: WBF

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Udowodnił to po raz kolejny. Prowadzący program Twoja Twarz Brzmi Znajomo opublikował zdjęcia, na którym widać ranę na czole… Co się stało? Jak opisuje zdarzenie Maciej Dowbor? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Maciej Dowbor od wielu lat związany jest z telewizją Polsat. Obecnie wraz z Piotrem Gąsowskim prowadzi program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma też kilka innych projektów w stacji. Oprócz tego wraz z żoną, Joanną Koroniewską prowadzi rodzinne show internetowe, w którym rozmawiają z osobowościami showbiznesowymi. Są to bardzo luźne rozmowy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. 

Oprócz show w sieci “Dowborowie” na bieżąco dzielą się ze swoimi fanami zdarzeniami ze swojego życia. I tak ostatnio na profilu Macieja pojawiło się zdjęcia, które zaniepokoiło wielu fanów. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Maciej Dowbor MIAŁ WYPADEK? POKAZAŁ RANĘ NA CZOLE

Maciej Dowbor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać rozcięte czoło. Jak sam zainteresowany opisuje zdarzenie? Jak na niego przystało - z poczuciem humoru.

Niniejszym ogłaszam, że Tytuł Dzbana Roku możemy przyznać już w 2. maja i stałem się dumnym zdobywcą tej prestiżowej nagrody. 🏆🥇😂🤦‍♂️ Ale najpierw zgadnijcie jak to się stało??? Generalnie mam sporego guza i centymetrowe rozcięcie przez co moje czoło już nigdy nie będzie tak piękne i gładkie jak niegdyś.😂😂😂 Aha - moja córeczka Janeczka jest zachwycona i uważa, że to nie przypadek. Bo moja rana przypomina jej bliznę Harry’ego Pottera, a dziś podobno jest Dzień Bitwy o Hogwart... cokolwiek to oznacza. Tak więc ja trochę cierpię ku uciesze mojej latorośli 😂😂😂. Podobno w tym dniu Harry zabił Lorda Voldemorta?!🧙🤷‍♀️ 

NAJNOWSZE