Księżniczka Charlotte skończyła 6 lat. Tych rzeczy nie wiedzieliście o córce Kate i Williama

2021-05-02 12:40 kp
Księżniczka Charlotte
Autor: James Whatling/SIPA/SIPA/East News

Fai brytyjskiej monarchii uwielbiają, jak książę William i Kate Middleton pokazują zdjęcia ze swoimi dziećmi. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis już dawno temu podbili serca internautów, a każde ich pojawienie się publiczne jest szeroko komentowane. Tym razem swój dzień świętuje księżniczka Charlotte!

Zgodnie z tradycją brytyjskiej monarchii, 2 maja 2015 roku Kate Middleton i książę William wyszli przed szpital św. Marii w Londynie, by pokazać światu swoją świeżo urodzoną córeczkę. Świat pokochał ją natychmiast, a kilka dni później Cambridge’owie przekazali, że księżniczka otrzymała na imię Charlotte.

Choć Kate Middleton i książę William nie pojawiają się często publicznie ze swoimi dziećmi, każde ich wspólne pojawienie wywołuje ogromny entuzjazm wśród fanów. Media uwielbiają publikować kolejne zdjęcia małych książąt, które zachwycają swoim dobrym wychowaniem i uśmiechem. Nie ma wątpliwości, że wiedzą, o co chodzi w tym biznesie ;)

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Księżniczka Charlotte skończyła 6 lat

2 maja księżniczka Charlotte świętuje swoje 6. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawostki, których nie znaliście na jej temat!

1. Uwielbia robić zdjęcia – to hobby, które księżniczka odziedziczyła po swojej mamie.

2. Jest fanką jednorożców – jak każda kilkulatka :)

3. To pierwsza księżniczka w historii, której młodszy brat nie zepchnął jej w dół w kolejce do dziedziczenia tronu. Zasada, zgodnie z którą bracia mają pierwszeństwo do tronu, została zniesiona w 2013 roku.

4. Była bardzo „łatwym” dzieckiem – gdy Charlotte była mała, książę William zdradził, że nie przysparza rodzicom trudności.

5. Już jako kilkulatka posługuje się dwoma językami. Hiszpańskiego zaczęła uczyć się od swojej niani.

6. Już jako 2-latka zaczęła uczyć się gry w tenisa.

7. Jedną z jej ulubionych bajek jest Świnka Peppa.

8. Pierwsze słowo, które wypowiedziała publicznie to „Pop!” na widok łuku z balonów.

9. Żółty sweterek, który miała na sobie na jednym z urodzinowych zdjęć, spowodował rekordowe wyszukiwanie ubrania spośród wszystkich, jakie royalsi mieli na sobie.

10. Choć jest młodsza od księcia George’a, to zdecydowanie ona jest szefem w ich dziecięcych zabawach.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE