5 najsłodszych cytatów Kate Middleton o księciu Williamie! Miłość trwa

2021-05-01 21:00 kp
Kate Middleton i książę William
Autor: Terry Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kate Middleton i książę William świętowali w tym tygodniu 10. rocznicę ślubu. Para to ulubieńcy Brytyjczyków, którzy w Williamie widzą godnego następcę królowej Elżbiety II, a w Kate - wspierającą go księżną. Cambridge'owie sprawiają wrażenie doskonale dobranego teamu, kochającego się w życiu prywatnym i zgodnie działającego w życiu zawodowym. Czy to jest recepta na udany związek?

Zaledwie kilka dni temu minęło 10 lat odkąd Kate Middleton i książę William przysięgali sobie miłość i wierność przed ołtarzem Opactwa Westminster na oczach milionów ludzi z całego świata. Para znała się już wtedy doskonale - Kate i William studiowali razem od 2001 roku, a media żartowały sobie nawet z książęcej wybranki, nazywając ją "czekającą Katie", gdyż aż dziesięć lat minęło do momentu, gdy William zdecydował się na oświadczyny.

Warto było jednak czekać. Brytyjczycy szybko pokochali księżną Kate, a ona sama doskonale odnalazła się w swojej nowej roli. Od momentu ślubu niezmiennie każde jej pojawienie się publiczne wzbudza ogromny entuzjazm, a jej fanki wykupują ze sklepu każdą stylizację, w której pokaże się publicznie. Kate i William doczekali się trójki dzieci i - mimo plotek o romansie księcia z 2019 roku - sprawiają wrażenie doskonale dobranej pary.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Kate Middleton i książę William wciąż szczęśliwi

Po latach związku Kate Middleton i książę William wciąż nie szczędzą sobie publicznie ciepłych słów. Choć para przestrzega wszelkich zasad protokołu, oszczędzając sobie w miejscach publicznych czułości (w przeciwieństwie do Meghan Markle i księcia Harry'ego Cambridge'owie niemal nigdy nie trzymają się za ręce), zapytani o małżonka zawsze mają do powiedzenia coś miłego.

My przypominamy teraz te najbardziej urocze słowa, które o swoim mężu publicznie wypowiadała Kate Middleton. Zajrzyjcie do galerii!

NAJNOWSZE