Macaulay Culkin przerwał milczenie. "Michael Jackson wyciągnął do mnie rękę..."

2019-01-18 7:13
Kevin sam w domu czyli Macaulay Culkin i Michael Jackson
Autor: East News / youtube.com

Co łączyło znanego z roli Kevina aktora z Michaelem Jacksonem? Kontrowersyjna przyjaźń Króla Popu z nastolatkiem od lat rodziła wiele pytań. Teraz Macaulay Culkin przerywa milczenie...

Od dawna wszyscy zastanawiają się nad przyjaźnią pomiędzy zmarłym królem popu Michaelem Jacksonem, a Macaulay Culkinem. Dla większości osób znajomość wydawała się dość dziwna, ponieważ dzieliła ich dość duża różnica wieku. Culkin miał wówczas 10 lat i zdobył sławę dzięki filmowi „Kevin sam w domu”.

>> Kevin sam w domu 2018 jako reklama Google. Macaulay Culkin odtworzył kultowe sceny!

Teraz Macaulay postanowił opowiedzieć o przyjaźni z piosenkarzem i rozwiać wszelkie wątpliwości.

CO MACAULAY CULKIN ZAWDZIĘCZA MICHAELOWI JACKSONOWI?

We wtorek 15 stycznia aktor wyznał, że zdaje sobie sprawę, że ich przyjaźń na zewnątrz mogła wyglądać dość dziwnie, ponieważ dzieliła ich duża różnica wieku, to jednak znajomość ta była zupełnie normalna.

„Wyciągnął do mnie rękę, ponieważ wtedy bardzo dużo się działo. Byliśmy przyjaciółmi. Byłem niezrównaną osobą, nikt w mojej katolickiej szkole nie miał nawet pojęcia o tym, przez co przechodziłem, a on był osobą, dokładnie tą samą i chciał się upewnić, że nie jestem z tym sam. Dla mnie to takie normalne i przyziemne... Wiem, że dla wszystkich to było coś dziwnego, ale dla mnie to była normalna przyjaźń”

- wyjaśnił Macaulay Culkin.

>> Macaulay Culkin zostanie ojcem?! Z Brendą Song jest od ponad roku

Dodajmy, że Macaulay Culkin został ojcem chrzestnym wszystkich dzieci Michaela Jacksona.

Jak myślicie, teraz na zawsze tajemnica przyjaźni tej dwójki została rozwiązana?

Macaulay Culkin (2018)
Autor: Invision/Invision/East News Dzisiaj aktor jest niezłym przystojniakiem! Wygląda świetnie, a w dodatku wszystko wskazuje na to, że w końcu wyszedł na prostą.
NAJNOWSZE