Macaulay Culkin pokazał, jak wyglądałby dziś Kevin Sam w Domu! HIT INTERNETU!

2019-08-08 12:55 nk
Macaulay Culkin
Autor: www.instagram.com/culkamania

Pamiętacie kultowy film "Kevin sam w domu" z 1990 roku? Odtwórca tytułowej roli, prawie 39-letni dziś Macaulay Culkin, wrzucił na Instagram zdjęcie, które rozbawiło setki tysięcy internautów! I wcale się nie dziwimy... TAKIEGO Kevina jeszcze nie widzieliśmy. Oglądalibyście? Komentarz Sarah Michelle Gellar rozbawił nas chyba jeszcze bardziej, niż sam post Macaulay'a!

Kto z nas nie zna filmu "Kevin sam w domu"? Kto z nas nie ogląda go - chciał, nie chciał - w każde święta Bożego Narodzenia? A co powiedzielibyście na nową wersję kinowego hitu z 1990 roku?

Kevin Sam w Domu w nowej wersji?!

Wy też nie jesteście za? No właśnie... Choć naszym zdaniem są takie "świętości", których tykać się nie powinno, Disney właśnie ogłosił, że zamierza stworzyć odświeżoną wersję filmu Home Alone "dla młodszego pokolenia". Wiadomo na razie niewiele. Właściwie, to poza tym, że film ma być wyświetlany na kanale Disney+, nie wiadomo nic - ani kto miałby zagrać główne postaci, z Kevinem McAllisterem na czele, ani kiedy miałaby odbyć się premiera. My już jednak wiemy, że jesteśmy na NIE!

Nowy Kevin Sam w Domu oczami Macaulay'a Culkina

Przeciwko odgrzewaniu starego kotleta jest najwyraźniej także sam Macaulay Culkin, który prawie 30 lat temu wykreował fantastyczną postać rezolutnego dzieciaka walczącego z włamywaczami. Aktor zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym przedstawia własną nową wersję Kevina samego w domu. Jego zdaniem dzisiejszy Kevin to przejedzony facet z nosem w laptopie... Trudno o bardziej trafione podsumowanie!

Najbardziej chyba jednak podoba nam się komentarz znanej z serialu Buffy, postrach wampirów i filmu Szkoła Uwodzenia Sarah Michelle Gellar: "I tak bym to oglądała"!

Zobacz też:

NAJNOWSZE