Macademian Girl w towarzystwie płynu do płukania czyta książkę

i

Autor: Instagram / Macademian Girl Macademian Girl w towarzystwie płynu do płukania czyta książkę

Macademian Girl zaliczyła niezłą wtopę! Internauci śmieją się z jej reklamy na Instagrmie!

2019-07-13 16:10

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy zarabiają na swojej aktywności w mediach społecznościowych. Jedną z takich osób jest Macademian Girl, która niedawno zaczęła reklamować płyny do płukania jednej z firm. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zdjęcia, na których widać Macademian Girl w towarzystwie butelki płynu, wyglądają naprawdę komicznie. Internauci nie zostawili na blogerce suchej nitki. Już teraz przeczytajcie szczegóły na Hotplota.pl!

Tamara Gonzalez-Perea jest jedną z pierwszych i zarazem najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Ma ona spore grono swoich fanów, ale też przeciwników. Jednak zarówno Ci pierwsi jak i drudzy są zgodni co do tego, że ostatnia kampania reklamowa, w której wzięła udział Macademian Girl, nie należy do zbyt udanych. O co chodzi? Już wyjaśniamy. Na profilu Tamary pojawił się cykl zdjęć, na których widać ją w towarzystwie butelki płynu do płukania z bardzo ładnym opisem. I tak na przykład możemy zobaczyć Tamarę z butelką Lenora w lesie albo Macademian Girl czytającą butelce płynu do płukania. Zdjęcia wyglądają naprawdę komicznie.

Internauci momentalnie wytknęli jej tę mało dyskretną reklamę. Jednocześnie wyśmiali oni sposób, w jaki jest realizowana.

Ja też zawsze czytam z Lenorem

Zawsze kładę płyn do prania na łóżku zanim zacznę czytać książkę

Ja już dzisiaj czytałem swojemu płynowi do prania, a Wy?

To tylko niektóre komentarze i to pod jednym zdjęciem. O co cała ta afera? Zobaczcie fotki, które Macademian Girl zamieściła na swoim profilu.

A Wy co sądzicie o takich kampaniach reklamowych?

ZOBACZ TAKŻE:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE