Mac Miller nagrał przed śmiercią piosenkę! Rapuje o Arianie Grande?

2019-02-15 11:06
Ariana Grande i Mac Miller
Autor: M A N I K (NYC) / Splash News/EAST NEWS

Mac Miller wziął przed śmiercią udział w nagraniu numeru Say Goodbye Setha Hirscha. Utwór właśnie miał premierę. Wersy Mac Millera na temat nieszczęśliwej miłości i pigułek nabierają po jego odejściu zupełnie nowego znaczenia. Jak na ten kawałek zareaguje Ariana Grande?

Tuż po śmierci Mac Millera jasnym było, że raper zmarł, zostawiając sporo niewydanych numerów. Właśnie światło dzienne ujrzał jeden z nich - kawałek Say Goodbye Setha Hirscha, w którego nagraniu Mac Miller wziął gościnny udział. Piosenka trafiła już do sieci i wysłuchanie jej będzie dla fanów zmarłego rapera ogromnym przeżyciem.

Sam autor Say Goodbye - Seth Hirsch, nie ukrywa, że po śmierci Mac Millera nagrane przez niego wersy nabierają zupełnie nowego znaczenia. Z pewnością z dużymi emocjami przyjmie je Ariana Grande, która - bez najmniejszych wątpliwości - była dla nich inspiracją.

HOT TEMAT
Ariana Grande - 7 Rings

Autor: youtube.com

Fani Ariany Grande bojkotują 7 Rings! Powód zaskakuje

Mac Miller - Say Goodbye

W numerze Say Goodbye Mac Miller rapuje m.in. o osobistych demonach i problemach z używkami.

Życie ze złamanym sercem/ wszyscy wiemy, jakie to uczucie/ zawsze jesteśmy uwięzieni w tej chwili/ To nie jest wiertło, jeden strzał, jeden trup/ po prostu połknij jedną tabletkę, do rana będzie ci dobrze

- rapuje Mac Miller.

Seth Hirsch, który jest autorem piosenki, tak mówi o udziale w niej Mac Millera:

Piosenka opowiada o toksycznych związkach i radzeniu sobie z kimś, kto traktuje cię jak g**no, wysysa całą twoją energię i wykorzystuje twoje emocje. Ale po śmierci Maca zdałem sobie sprawę, że ta piosenka to o wiele więcej. Naprawdę chodzi o to, abyśmy się pożegnali z naszymi osobistymi demonami i łańcuchami, które na nas włożyli. Ta piosenka jest takim oknem na duszę Mac Millera i przez co przechodził.

Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł 7 września 2018 w swoim domu w San Fernando Valley wskutek przedawkowania narkotyków. A piosenkę Say Goodbye z jego udziałem posłuchacie tutaj.

Zobacz też:

NAJNOWSZE