Luxuria Astaroth

i

Autor: Facebook Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth, Pułapka: Piosenka i teledysk HEJTOWANE w sieci! „Śpiewać nie umie nawet z auto-tunem”

2015-06-14 22:50

Nowa piosenka Luxurii Astaroth (Pułapka) wzbudza wiele emocji w sieci … Niestety, nie tych pozytywnych! Internauci konkretnie cisną "radosnej twórczości" modelki! Przeczytajcie komenty!

Nowa piosenka Luxurii Astaroth (Pułapka) wzbudza wiele emocji w sieci … Niestety, nie tych pozytywnych! Internauci konkretnie cisną „radosnej twórczości” modelki! Przeczytajcie komenty!

Premiera pierwszy singiel ze swojej debiutanckiej płyty Luxurii Astaroth (Pułapka) miała miejsce 12.06.2015. „Pierwszy singiel modelki ma być oparty na mocnym, newschoolowym brzmieniu” – pisały osoby zajmujące się produkcją piosenki. Soul Records zapewniało, że nowa piosenka Luxurii zrobi sporo zamieszania. I tak się stało, ale chyba nie takiego zamieszania się spodziewano. Piosenka miała być hitem, a stała się KITEM! To zdanie Internautów. Co piszą pod teledyskiem modelki? „WRACAJ DO BICIA MASŁA”, „USZY KRWAWIĄ, SZANUJ USZY”, „Nie wierzę, że ktoś chciał cokolwiek z nią nagrać” czy „Discopolowa wersja Dark horse? Tak czy inaczej uszy więdną”. A to i tak tylko te bardziej kulturalne opinie – wierzcie na słowo ;)

Sama modelka nie odniosła się do negatywnych komentarzy … My tego „hitu” nie skomentujemy, ale Wam damy taką szansę. Obejrzyjcie i wyraźcie swoje zdanie w komentach poniżej …

dr