Lubisz styl Billie Eilish? Sprawdź, czy rozpoznasz jej ciuchy! [QUIZ]

2019-09-05 12:46 mw
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News, Pacific Press/Sipa USA/East News

Ubrania Billie Eilish to dla wielu fanów jej znak firmowy. Charakterystyczne kolorowe (i często za duże...) ciuchy autorki hitu "all the good girls go to hell" są trudne do pomylenia z ubraniami innych wykonawców. A może wcale nie? Sprawdź, czy styl Billie Eilish naprawdę nie ma dla Ciebie tajemnic!

Billie Eilish świętuje kolejne sukcesy na rynku muzycznym. Młoda gwiazda z Los Angeles podbiła listy przebojów i w krótkim czasie zgromadziła prawdziwą armię wiernych fanów.

Sukces Billie Eilish to na pewno przede wszystkim zasługa jej oryginalności. Zarówno muzyka, jak i styl tej artystki mocno odbiega od tego, co dotychczas prezentują jej koleżanki i koledzy z branży.

Billie Eilish stawia na nietuzinkowy look i tak też ubiera się na co dzień. Styl artystki został już doceniony nie tylko przez fanów, ale także przez potentatów na rynku mody - od niedawna firmowaną przez Billie kolekcję można kupić w znanej sieci odzieżowej.

ROZPOZNASZ STYL BILLIE EILISH? SPRAWDŹ I ROZWIĄŻ QUIZ

Jeśli cenicie styl Billie Eilish, na pewno nie będziecie mieli problemów z rozwiązaniem szybkiego quizu. Zebraliśmy w nim charakterystyczne ubrania Billie Eilish i pomieszaliśmy fragmenty jej zdjęć z fotkami innych znanych gwiazd.

Czy uda Wam się wyłapać wszystkie zdjęcia, na których NIE MA Billie? :)

BILLIE EILISH BIERZE SIĘ ZA WALKĘ O PLANETĘ

Wiele można powiedzieć o Billie Eilish, ale na pewno nie można jej zarzucić, że przebieranie się w dziwne ciuchy to jej jedyny pomysł na karierę. Mimo młodego wieku gwiazda nie boi się trudnych tematów, co właśnie udowodniła wypuszczając swój najnowszy teledysk.

>> Billie Eilish opowiedziała o pierwszym pocałunku. Jej były ma przerąbane w sieci!

W wideo do piosenki „all the good girls go to hell”, które ukazało się 5 września, czyli tuż przed szczytem klimatycznym w Nowym Jorku, Billie ukazuje katastroficzną wizję, która może nas czekać, jeśli natychmiast nie zabierzemy się za ratowanie naszej planety.

Wraz z teledyskiem, Billie Eilish opublikowała oświadczenie, w którym napisała:

Obecnie na całym świecie są miliony ludzi, którzy błagają światowych przywódców, by zwrócili uwagę na ten problem. Nasza planeta nagrzewa się w bezprecedensowym stopniu, lodowce topnieją, poziom oceanów wzrasta, zwierzęta są zatruwane, a lasy się palą.

Zobaczcie najnowszy teledysk Billie Eilish do jej kolejnego singla „all the good girls go to hell”:

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE