Love Island 3. Aleksandra zostawia Mateusza i podbija do... Dawida! Co zrobi Ola?

2021-03-05 12:03 mm

To dopiero 5 odcinek nowego sezonu Love Island 3, a już tworzy się drugi trójkąt! Wszystko przez Caroline, która zawróciła w głowie Mateuszowi! Jego dotychczasowa partnerka najwyraźniej ma dość zamieszania. Aleksandra postanowiła zostawić Mateusza i jego wątpliwości, zwracając się w stronę Dawida. Problem w tym, że ten ostatni jest w parze z Olą. Na Wyspie Miłości robi się wesoło...

Caroline wprowadziła wśród uczestników Love Island 3 naprawdę sporo zamieszania. Nowa uczestniczka tak bardzo zawróciła w głowie Mateuszowi, że ten kompletnie się pogubił. Chłopak jest w parze z Aleksandrą, ale jednocześnie nie chce rezygnować z szansy, jaką daje nowa znajomość. Chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko? To nie takie proste!

Aleksandra zostawia Mateusza

Wyraźnie zagubiony Mateusz chyba może powoli pożegnać się z Aleksandrą. Jego dotychczasowa partnerka stwierdziła, że wycofuje się z tego miłosnego trójkąta! W każdym razie z tego, który współtworzyła z Mateuszem i Caroline. Zamiast tego postanowiła sama stworzyć nowy trójkąt!

Zawiedzona Mateuszem Aleksandra rozpoczęła rozmowę z Dawidem, który dotychczas związany był z Olą. Ten przyznał, że obie Islanderki podobają mu się tak samo i nie może się zdecydować. Mamy więc kolejnego niezdecydowanego Islandera! Chłopaki, co się z Wami dzieje?!?!

Na szczęście wśród innych Wyspiarzy relacje układają się nieco bardziej stabilnie. Waleria zacieśnia relacje z Piotrem ucząc go języka francuskiego, a Ania postanowiła zrobić przyjemność Maciejowi przygotowując dla niego śniadanie.

W Love Island 3 pojawił się też pierwszy oficjalny pocałunek uczestników! Piotr i Stella bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Wybrali się na romantyczną randkę w góry, gdzie czekał na nich przygotowany stolik, pyszne przekąski i niespodzianka. Piotr chcąc sprawić przyjemność partnerce przyniósł na rękach pieska z miejscowego ośrodka. Ten gest wyraźnie wzruszył wrażliwą Islanderkę. Wspólny spacer z czworonogiem okazał się być piękną niespodzianką i kolejnym krokiem do zacieśniania się ich relacji.  

Po emocjonującym dniu przyszedł czas na zabawę. Caroline przeprowadziła quiz, dzięki któremu Wyspiarze mogli skonfrontować swoje preferencje. Jedno z pytań doprowadziło do pierwszych nieprzyjemnych spięć w willi...

Co przyniesie kolejny odcinek randkowego reality show Polsatu? 

O tym przekonamy się już w czwartek wieczorem. Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" o godzinie 22:10, a jeśli przegapicie program, szukajcie streszczenia odcinków na Hotplota.pl!

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE