Tak powstały figury woskowe Little Mix! Jade Thirlwall pokazała kulisy

2021-07-31 22:02 kp
Figury woskowe Little Mix
Autor: AP/Associated Press/East News

Fani zespołu Little Mix nie mogą wyjść z zachwytu nad figurami woskowymi wokalistek, które stanęły w muzeum Madame Tussauds w Londynie. Figury wyglądają jak żywe! Teraz Jade Thirlwall pokazała, jak wyglądał proces powstania jej figury i zażartowała z pozy, jaką proponowała twórcom...

Własna figura w słynnym muzeum Madame Tussauds to dla każdej gwiazdy wielki zaszczyt i prestiż. Celebryci z dumą pozują ze swoimi podobiznami, choć nie wszystkie są tak dopracowane jak te, które przedstawiają Little Mix! Gwiazdy zespołu to nowe mieszkanki słynnego londyńskiego oddziału muzeum.

Członkinie Little Mix mają wyjątkowe powody do zadowolenia, bo ich figury woskowe to prawdziwy szczyt tego kunsztu. Figury są niemal identyczne jak ich żywe oryginały. Cieszą się też fani, bo w muzeum obok Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall i Perrie Edwards stanęła też Jesy Nelson, która dziś opuściła już grupę.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Tak powstały figury woskowe Little Mix

Teraz Jade Thirlwall pokazała, jak figury dziewczyn powstały. W poście gwiazdy widzimy, jak Jade pozowała do zdjęć, które posłużyły później twórcom jej figury, a później - jej prywatne ujęcia z jej "sobowtórką". Najzabawniejsze jest jednak ostatnie zdjęcie, które Jade specjalnie opisała.

Ja i moja mama odwiedzałyśmy Londyn raz w roku, kiedy byłam mała – chodziłyśmy do Madame Tussauds i zawsze mówiła „będziesz tu kiedyś” 😭 Co za niewiarygodne przeżycie, widząc, jak niesamowici artyści i zespół tworzy te arcydzieła! Dziękuję bardzo @madametusauds za urzeczywistnienie naszego marzenia ✨ Ostatni slajd to poza, o którą prosiłam, ale odrzucili ją 🤷🏽‍♀️

- czytamy.

Zobaczcie!

NAJNOWSZE