Lily James krytykowana. Courtney Love komentuje serial o seks taśmie z Pamelą Anderson

2021-05-17 20:30 es
 Lily James jako Pamela Anderson
Autor: Hulu / instagram / BEEM/Beem/East News

Pamela Anderson i Tommy Lee byli bohaterami jednego z pierwszych seks skandali w Hollywood. Poszło o ich seks taśmę, która trafiła na światło dzienne. O tych wydarzeniach będzie opowiadała serial Pam & Tommy. W głównych rolach wystąpią Lily James i Sebastian Stan. Produkcja od początku wzbudza skrajne emocje. Teraz podgrzała je jeszcze Courtney Love, która stanęła w obronie przyjaciółki, Pameli Anderson.

Choć serial Pam & Tommy jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie, już wywołuje kontrowersję. Produkcja będzie opowiadać historię jednej z pierwszych seks taśm, który wypłynęły na światło dzienne w Hollywood. Bohaterami namiętnego nagrania są Pamela Anderson i Tommy Lee, którzy tworzyli jedną z najgłośniejszych par lat 90.

W rolę znanych kochanków wcielają się Lily James i Sebastian Stan. Jednak nie wszyscy pochwalają ten wybór. Co więcej, niektórzy krytykują w ogóle pomysł robieniu serialu o ich historii.

Głos zabrała przyjaciółka Pameli Andreson, Courtney Love. Oberwało się Lily James!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Courtney Love krytykuje "Pam & Tommy" z Lily James

Choć dziś jest nieco zapomniana, to Courtney Love pozostaje jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci Hollywood. Postanowiła zabrać głos w sprawie serialu Pam & Tommy. W długim wpisie opublikowanym w social mediach Courtney Love wyraźnie podkreśla, że nie podoba się jej przypominanie historii seks taśmy jej przyjaciółki.

Uważam to za tak cholernie oburzające. Kiedy seks taśma Pam / Tommy'ego wyszła / ja @pattyschemel @xmadmx nagrywałyśmy [...] Wszyscy. WSZYSCY! Inżynierowie sztabowi / producenci / właściciele / oglądali seks taśmę z ogromnie, złośliwą radością... to było obrzydliwe. Zakazałam komukolwiek o tym dyskutować. Zniszczyło to życie mojej przyjaciółki, Pameli. Całkowicie.

Dalej oberwało się Lily James.

To wciąż wywołuje u niej (u Pameli Anderson) złożoną traumę. I wstyd dla Lily James, kimkolwiek jest, do cholery. #podła

Zakończyła wywód Courtney Love.

Czy serial Pam & Tommy słusznie dotyka tematu sławnej seks taśmy?

Zobacz też:

NAJNOWSZE