Pamela Anderson rozpływa się nad swoim szóstym mężem. „Nie wychodziliśmy z łóżka od Wigilii”

2021-02-22 15:00 AM
Pamela Anderson
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jeśli chodzi o doświadczenia w związku to prym bez wątpienia w show biznesie wiedzie Pamela Anderson. Modelka w Święta Bożego Narodzenia po raz szósty wyszła za mąż! Teraz przy okazji udzielenia pierwszego od tamtego czasu wywiadu dosłownie rozpłynęła się nad swoim ukochanym…

Pamela Anderson nie należy do osób, które rozpamiętują swoją przeszłość. Gwiazda znana z serialu Słoneczny Patrol żyje chwilą, co udowadnia poprzez swoje związki. Niedawno gwiazda po raz szósty wyszła za mąż! Teraz udzieliła pierwszego wywiadu od tamtego momentu. W brytyjskim talk show Loose Women Pamela zdradziła nie tylko w jaki sposób poznała swojego ukochanego ale także jakim typem faceta jest Dan Hayhurst.  Anderson naprawdę jest zakochana!

Pamela, cytując cię, powiedziałaś dawniej, że jesteś w ramionach mężczyzny, którego kochasz i jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być. Nie sądziłem, że naprawdę zobaczymy cię w ramionach mężczyzny, którego kochasz.

– zaczął jeden z gospodarzy programu.

Na co Pamela odparła:

Och, nie wychodziliśmy z łóżka od Wigilii.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

W dalszej części wywiadu, modelka zachwycała się swoim ukochanym. Nie tylko mówiła o ich poznaniu, ale także o codziennym życiu.

Pracował tutaj, a ja utknęłam podczas COVID, utknęliśmy razem i nadal jesteśmy razem. Byłam w domu przez ostatnie półtora roku podczas remontu. To wspaniały obiekt. Dan i jego dzieci też tu mieszkają.

To dobry facet. Fajnie jest być z prawdziwym mężczyzną, który rzeczywiście potrafi zmienić żarówkę.

– mówiła Pam.

Oprócz tego zdradziła też, jak wyglądała ślubna ceremonia. Skromny, cichy ślub w gronie najbliższych osób w zupełności Anderson wystarczył.

Myślicie, że Pamela Anderson w końcu znalazła ideał?  

NAJNOWSZE