Lily Allen oskarża Miley Cyrus! To przez nią trafiła na odwyk?

2021-01-15 9:15 kp
Lily Allen, Miley Cyrus
Autor: Hewitt / SplashNews.com/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Lily Allen niespodziewanie wróciła w swoim ostatnim wywiadzie do trudnego etapu ze swojego życia, kiedy walczyła z depresją i uzależnieniami. W rozmowie obarczyła winą za swoje problemy... Miley Cyrus. W 2014 roku Lily występowała z Miley podczas jej trasy koncertowej Bangerz. Jak teraz stwierdziła, to wtedy zaczęła brać narkotyki.

Kilka lat temu Lily Allen walczyła z poważnymi problemami. Gwiazda była młodą mamą i cierpiała z powodu problemów finansowych. Szansą miała być dla niej wspólna trasa koncertowa Bangerz z Miley Cyrus. Gdy jednak Allen wyruszyła z Miley, by ją supportować, wpadła w jeszcze poważniejsze kłopoty - jak sama teraz przyznała.

Fani doskonale pamiętają Miley Cyrus z ery Bangerz. Młoda gwiazdka szokowała wtedy na każdym kroku i nie unikała używek. Jak teraz przyznała Lily Allen, dla niej samej było to zgubne.

ESKA XD #014

Lily Allen oskarża Miley Cyrus

W rozmowie z DJ Fat Tonym Lily Allen stwierdziła, że to z powodu Miley Cyrus zaczęła brać leki i narkotyki. Gdy wokalistka wyruszyła z gwiazdą w trasę koncertową, miała już za sobą wiele trudnych, życiowych doświadczeń - w 2010 roku Lily poroniła w szóstym miesiącu ciąży. Była wtedy w związku z Samem Cooperem. Jak później przyznała, po tym wydarzeniu leczono ją z powodu zespołu stresu pourazowego. Piosenkarka urodziła zdrową córkę Ethel Mary w 2011 roku, a dwa lata później na świat przyszła druga dziewczynka, Marnie Rose. Wtedy też cierpiała na depresję poporodową.

W trasę koncertową z Miley Cyrus Lily Allen wyruszyła, by podreperować swój budżet.

Sześć miesięcy po narodzinach mojej najmłodszej córki zabrakło nam pieniędzy i musieliśmy znowu wyruszyć w trasę, a ja ważyłam 88 kg i wcale nie czułam się gwiazdą muzyki pop. Zaczęłam brać ten narkotyk o nazwie adderall, po którym szybko traci się na wadze, a potem uzależniłam się od tego narkotyku, ponieważ czułam się niezwyciężona i mogłam pracować długie godziny.

- powiedziała w rozmowie.

Potem wylądowałam na trasie po Ameryce, supportując Miley Cyrus. Była to bardzo seksualizująca trasa, a ja ostatnie trzy lata spędziłam na rodzeniu dzieci. Supportowałam dziewczynę, która była dużo młodsza i atrakcyjniejsza niż ja, i po prostu zaczęłam zachowywać się na różne sposoby.

- dodała.

Już wcześniej Lily Allen wyznała, że podczas tej trasy zdradzała swojego męża, również z damską częścią ekipy. Wokalistka zorientowała się, że ma poważny problem, gdy zaczęła rozważać branie heroiny.

NAJNOWSZE