Wyziębiona Lili Reinhart na spacerze z Milo. Gwiazda Riverdale ma już dość Kanady?

2020-12-14 11:27

W ostatni weekend w sieci pojawiły się nowe zdjęcia Lili Reinhart. Aktorka popularnego serialu Riverdale pokazała się na ulicach Vancouver na spacerze ze swoim ukochanym psem Milo. Gwiazda wyglądała na zmęczoną - widać wyraźnie, że przedłużające się zdjęcia na planie sezonu 5. Riverdale mocno dają jej się we znaki...

Kiedy na wiosnę wybuchła pandemia koronawirusa, zdjęcia na planach wielu popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych zostały przerwane. Taki los spotkał m.in. "Riverdale" - do zakończenia 4. sezonu producentom zabrakło zdjęć do zaledwie dwóch odcinków. W miejscu stanęły też prace nad sezonem 5.

Na szczęście późnym latem ekipie udało się uzyskać wszelkie zgody i już we wrześniu wystartowały zdjęcia do nowych odcinków tego popularnego serialu. Ale nie jest to takie proste, jak dotąd. Z powodu trwającej pandemii aktorzy i pracownicy produkcji nie mogą opuszczać planu zdjęciowego - w praktyce oznacza to, że gwiazdy Riverdale są uwięzione w Vancouver aż do zakończenia prac. Do domu wrócą nie wcześniej, niż po świętach!

Lili Reinhart wykończona pracą?

Jak przedłużającą się rozłąkę z bliskimi znoszą aktorzy Riverdale?

Cóż, wygląda na to, że łatwo nie jest... Najlepszym dowodem mogą być nowe zdjęcia jednej z największych gwiazd serialu, Lili Reinhart.

13 grudnia do sieci trafiły nowe zdjęcia Lili Reinhart zrobione podczas spaceru z ukochanym psiakiem, Milo.

Na fotkach widać wyraźnie, że Lili musi być już mocno zmęczona pracą na planie Riverdale.

Zobaczcie sami!

Sonda
Która z dziewczyn jest najbardziej sexy?
ESKA XD #012

Śliczna Lili Reinhart na najpiękniejszych zdjęciach:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE