Lili Reinhart przytyła. I co z tego? Gwiazda odpowiada hejterom!

2020-10-29 13:52 kp
Lili Reinhart z obsady serialu Riverdale
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć w świecie showbiznesu standardy dotyczące ciała i wyglądu są wyjątkowo zawyżone, również w zwyczajnym życiu wiele osób jest narażonych na oceny i hejt ze względu na swoją figurę. Po ich stronie stanęła właśnie Lili Reinhart, która w trakcie kwarantanny przybrała trochę kilogramów i sama musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Co teraz powiedziała?

Lili Reinhart niepostrzeżenie wyrosła w ostatnich miesiącach na wzór dla wielu młodych kobiet. Gwiazda Riverdale zaimponowała wielu osobom, wyznając wiosną, że jest osobą biseksualną - jakiś czas wcześniej rozstała się z Colem Sprousem i ostatnio wyznała, że powstrzymywała się z coming outem również ze względu na niego. Lili wiele razy pokazała, że myśli nie tylko o sobie. Również teraz, gdy przypomniała wszystkim o ich wartości bez względu na wszystko.

Fani aktorki od niedawna mogą cieszyć się nie tylko wywiadami z nią, ale i jej własnym tomikiem poezji. Lili Reinhart wydała niedawno zbiór Swimming Lessons, w którym znalazły się jej wiersze z ostatnich lat. Tomik dostępny jest również w Polsce!

Lili Reinhart przytyła. I co z tego?

Tymczasem od dłuższego czasu Lili Reinhart musiała się zmagać z negatywnymi komentarzami w sieci dotyczącymi jej wyglądu. Aktorka przytyła podczas lockdownu - czego zresztą nie ukrywała - co stało się obiektem hejtu ze strony niektórych internautów. Teraz Lili dodała na Twitterze sił nie tylko sobie, ale i innym, którzy mają podobny problem.

Jeśli przybrałeś na wadze podczas tej pandemii - tak jak ja i miliony innych - po prostu wiedz, że nie musisz nikomu usprawiedliwiać swojego wyglądu. Nie musisz „wyjaśniać”.

- napisała na Twitterze.

Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

I dodała:

Każdy, kto komentuje przyrost masy ciała, jest niesamowicie niepewny siebie. Pewni siebie, zrównoważeni ludzie nie obrażają innych. Pamiętaj o tym, gdy następnym razem przypadkowa osoba poczuje potrzebę skomentowania Twojego wyglądu. Zaakceptuj, że mają do czynienia z własną niepewnością. I idź naprzód z miłością.

- dodała.

Święte słowa?

NAJNOWSZE