Cole czy Dylan Sprouse? Wybierz przystojniejszego z braci! [ZAGŁOSUJ]

2020-05-31 12:05 KP
Dylan Sprouse i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Podczas gdy dla niektórych bracia Cole i Dylan Sprouse pozostaną słodkimi chłopcami z seriali Disneya, dla inni znają ich głównie z ich dorosłych ról. Jedno jest pewne - bracia Sprouse to dziś jedna z najgorętszych rodzinek w Hollywood z milionami fanek na całym świecie. Dziś przed Wami trudne pytanie - który z nich jest atrakcyjniejszy? Zagłosujcie i sprawdźcie, jak wybrali inni!

Cole i Dylan Sprouse byli skazani na sukces od urodzenia - urodzeni we Włoszech bliźniacy dostali od rodziców imiona po wielkich artystach: poety Dylana Thomasa i muzyka Nata Kinga Cole'a. Szybko okazało się, że rodzice mieli nosa, bo chłopcy karierę aktorską rozpoczęli w wieku... sześciu miesięcy. Wprawdzie była to rola w reklamie pieluch, jednak pierwsza "prawdziwa" rola przyszła już kilka miesięcy później w serialu Grace w opałach. Przez całe dzieciństwo Cole i Dylan pojawiali się kolejnych produkcjach.

Dzisiaj Cole i Dylan Sprouse to już megagwiazdy. Ostatnio głośno było zwłaszcza o młodszym o 15 minut od brata Cole'u, który zdobywa kolejnych fanów za sprawą swojej roli w Riverdale. O aktorze od wielu dni rozpisują się portale plotkarskie - wszystko za sprawą jego rozstania z Lili Reinhart.

>> Lili Reinhart i Cole Sprouse z Riverdale rozstali się! Tym razem to naprawdę koniec

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dylan czy Cole? Sonda

My dziś pytamy na Hotplota.pl - którego z braci wolicie? Pytanie jest wyjątkowo trudne, bo mimo 27 lat na karku bliźniacy wciąż są dziś do siebie łudząco podobni. W dzieciństwie byli jednak identyczni, chłopcy często wcielali się więc wymiennie w tę samą rolę. Dziś można ich rozróżnić chociażby po fryzurze - Dylan Sprouse to ten z jaśniejszymi, a Cole Sprouse z ciemniejszymi włosami.

Dylan Sprouse i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Który z nich robi na Was większe wrażenie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

NAJNOWSZE