Liam Payne tygodniami nie widuje syna! "Jestem podekscytowany trasą koncertową"

2019-10-19 9:22 kp
Liam Payne (10.04)
Autor: WP Pix / SplashNews.com/East News

Liam Payne przez lata swojej kariery polubił życie singla i związaną z nim niezależność. Piosenkarz uwielbia podróżować po świecie i udzielać się towarzysko, co stało się sporym problemem, gdy został ojcem dziecka Cheryl. Muzyk i wokalistka regularnie kłócili się o kolejne wyjazdy Liama. Dziś celebryta nie ukrywa, że widuje chłopca bardzo rzadko...

Liam Payne po ponad trzech latach od zawieszenia działalności One Direction ogłosił datę premiery swojej pierwszej, solowej płyty. Praca muzyka nad krążkiem wydłużała się w nieskończoność, bo Liam w międzyczasie miał sporo innych zajęć - jak chodzenie na castingi do filmów. Dziś jednak wiadomo, że płyta ukaże się 6 grudnia 2019 roku.

>> Liam Payne "prawie" zagrał w Peaky Blinders! Znów chwali się straconą rolą!

Liam Payne planuje już światową trasę koncertową. Celebryta nie ukrywa, że bardzo się na nią cieszy - podróże po świecie to to, co kocha najbardziej.

Liam Payne nie widuje syna

Od ponad dwóch lat Liam Payne nie jest już jednak "samotną wyspą". Piosenkarz doczekał się syna z Cheryl, jednak - jak nie ukrywa - nie ma dla niego zbyt wiele czasu. Zapytany ostatnio przez dziennikarza, czy nie martwią go rzadkie spotkania z chłopcem, Liam powiedział... że jest podekscytowany koncertami!

Nie wiem, jestem podekscytowany trasą koncertową. Wyjeżdżanie w trasę i promowanie płyty jest trudne. Trudno jest wrócić do domu i się z nim spotkać. Wiele losowych rzeczy dzieje się z dziećmi. Przykładowo, jeśli on nie czuje się dobrze, możesz coś ominąć. Później mijają tygodnie i nie widzę go od dawna. To boli, chcę jechać w trasę. Muszę dobrze ustalić grafik.

- powiedział.

Myślicie, że Liam Payne jest dobrym ojcem?

NAJNOWSZE