Liam Payne "prawie" zagrał w Peaky Blinders! Znów chwali się straconą rolą!

2019-10-18 21:27 kp
Cilian Murphy, Liam Payne
Autor: Album Online/East News; Rex Features/East News

Liam Payne od dawna nie ukrywa, że marzy mu się kariera aktorska. Jak dotąd jednak wszystkie jego castingi kończyły się niepowodzeniem, jednak znany z otwartości przed dziennikarzami piosenkarz chętnie chwali się i porażkami... I pomyśleć, że o mało co, a moglibyśmy zobaczyć go w Peaky Blinders!

Ambitny Liam Payne od czasów odejścia z One Direction próbuje swoich sił w różnych branżach. Piosenkarz jest tak rozchwytywany, że dopiero udało mu się ogłosić termin premiery pierwszego albumu! Tymczasem Liam ma od dawna chrapkę na rolę aktorską. Jak dotąd - idzie jak po gruzie.

Niezbity z tropu Liam Payne nie ma zamiaru jednak przejmować się porażkami i... chętnie się nimi chwali. Wiosną celebryta ogłosił w wywiadzie, że wprawdzie wziął udział w castingu do West Side Story w reżyserii Stevena Spielberga, jednak roli nie dostał. Okazuje się, że ostatnio zaliczył kolejną castingową porażkę.

Liam Payne (prawie) w Peaky Blinders

Tym razem Liam Payne zdradził, że nie udało mu się zdobyć roli w popularnym serialu Peaky Blinders, o którą niedawno się starał. Piosenkarz miał wiele cech poszukiwanych przez reżysera, jednak ostatecznie produkcja wybrała kogoś innego.

Rozmawiałem z nimi, w tym sezonie jest postać. Spotkałem jakiś czas temu faceta, który to pisze, Stevena Knighta i rozmawialiśmy o stworzeniu postaci z Wolverhampton, takiej jak ja, więc byłoby dla mnie naturalne, żebym nią zagrał. Prawie jak gra siebie, ale jako postać, to byłaby najfajniejsza rzecz na świecie. Mieli faceta o imieniu Billy, który oczywiście jest w nowej serii, ale wybrali kogoś, kto jest nieco starszy, ponieważ musiał przejść fazę, w której grał w piłkę nożną, a następnie wycofał się z tego, co oczywiście nie pasowało do mnie.


- opowiedział w wywiadzie.

Cóż - może następnym razem się uda...

NAJNOWSZE