Liam Payne i Cheryl zerwali wcześniej i przez Ritę Orę? Liam się wygadał?!

2019-10-17 15:40 kp
Cheryl, Liam Payne
Autor: Lia Toby / WENN.com/agefotostock/East News

Zanim Liam Payne i Cheryl rozstali się ostatecznie w lipcu 2018 roku, tygodniami próbowali naprawić swój związek. Inne priorytety wokalistki i piosenkarza nie pozwoliły im jednak znaleźć porozumienia i para nie widziała już dla siebie szans. Od tamtego czasu Liam Payne kilka razy wracał w wywiadach do tamtego etapu. Czyżby teraz powiedział jednak zbyt wiele?

Związek Liama Payne i Cheryl przez cały czas trwania stale gościł w mediach plotkarskich. Relacja piosenkarza One Direction ze starszą od niego o 10 lat wokalistką wzbudzała kontrowersje i duże zainteresowanie. Choć początki wydawały się piękne, gdy na świat przyszedł Bear, okazało się, że każde z rodziców ma w życiu zupełnie inne priorytety.

I podczas gdy Cheryl całą sobą zaangażowała się w wychowanie upragnionego dziecka, Liam Payne nie miał zamiaru rezygnować z udziału w imprezach w najbardziej oddalonych zakątkach świata. Nie pomagała też otwartość Liama w wywiadach - piosenkarz chętnie zdradzał najbardziej intymne szczegóły z życia pary, z najsłynniejszą rozmową radiową, w której ogłosił, że Cheryl załatwia właśnie w toalecie swoje potrzeby. Między parą coraz częściej dochodziło do konfliktów, bo gwiazda miała coraz mniej cierpliwości do swojego rozrywkowego partnera.

Rozstanie Cheryl i Liama Payne - było inaczej niż myślimy?

W lipcu 2018 roku para wydała oświadczenie, w którym ogłosiła rozstanie. Wśród fanów szybko pojawiły się plotki, że do zakończenia związku Cheryl i Liama Payne przyczyniła się Rita Ora, z którą Liam flirtował na początku 2018 roku na scenie, wykonując hit For You. Jak się niedawno okazało, Cheryl rzeczywiście miała do koleżanki o to ogromny żal.

>> Cheryl atakowała Ritę Orę po TYM wystąpieniu z Liamem Payne! To powód rozstania?

Gdy więc w ostatnim wywiadzie Liam Payne stwierdził, że on i Cheryl rozstali się na początku roku, w sieci zawrzało...

Rozstaliśmy się w okolicach "For you", co jest całkiem interesujące

- powiedział Liam. Zagraniczne media natychmiast ogłosiły więc, że para przez ponad pół roku ukrywała przez światem rozstanie, do którego w rzeczywistości nie doszło w lipcu, a już w styczniu 2018 roku. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama Cheryl.

To jest nonsens. Liam nie powiedział w podcascie, że zerwali w styczniu lub w momencie wydania For You. To zła interpretacja tego cytatu przez The Sun. Para w 100 procentach rozstała się w lutym 2018 roku, jak było dobrze udokumentowane.

- oznajmił rzecznik wokalistki.

Jeszcze w lutym 2018 roku para pojawiła się razem na rozdaniu BRIT Awards, jednak media zgodnie uznały, że między rodzicami Beara widać było wyraźne napięcie. Kto więc ściemnia? Jak myślicie, czy Liam Payne mógł się aż tak przejęzyczyć?

NAJNOWSZE