Liam Payne nie radzi sobie z hejtem? Jego siostra martwi się o niego! Zobacz, co napisała!

2020-02-19 13:03 nk
Liam Payne
Autor: Richard Young/REX Features/East News

Po śmierci Caroline Flack Ruth Gibbons podzieliła się z fanami obawą o psychikę swojego brata. Liam Payne mierzy się z ogromną ilością hejtu w internecie. Jego siostra postanowiła przerwać milczenie w tej kwestii i przekazać internautom ważny apel!

Liam Payne jest obecny w przemyśle muzycznym od 2010 roku, kiedy to podbił serca milionów fanów na całym świecie z zespołem One Direction. W 2016 roku grupa zawiesiła działalność i do dziś jej nie odwiesiła, jednak członkowie 1D z powodzeniem rozwijają kariery solowe.

Liam w 2016 podpisał kontrakt z wytwórnią Republic Records. W po kilku udanych singlach 6 grudnia 2019 roku artysta wydał w końcu debiutancki album, LP1.

Siostra Liama Payne'a BOI SIĘ o niego!

Niestety, razem ze sławą, chwałą i pieniędzmi przychodzi też olbrzymia dawka hejtu, z jakim mierzy się każda gwiazda wielkiego formatu. Billie EIlish wspomniała o tym nawet, odbierając swoją nagrodę podczas gali BRIT Awards 2020. Jeśli myślicie, że po gwiazdach hejterskie komentarze spływają, to zobaczcie do jakiego stanu doprowadziły biedną 18-letnią artystkę:

Galę BRITS 2020 oglądała siostra Liama Payne'a. Ruth Gibbons po długim czasie wróciła nawet na Twittera, by skomentować kilka momentów ceremonii. Pogratulowała Harry'emu Stylesowi wspaniałego występu i zażartowała, że nominowani w kategorii Najlepszy Zespół z pewnością cieszą się, iż 1D nie są już razem.

Ruth odniosła się także do smutnego wydarzenia sprzed kilku dni. 15 lutego 2020 samobójstwo popełniła była dziewczyna Harry'ego Stylesa, Caroline Flack. Hazza oddał jej hołd podczas ceremonii BRITS 2020.

chciałam też powiedzieć w obliczu tego, co wydarzyło się w weekend, proszę, bądźcie mili dla siebie wzajemnie i każdego tutaj, a jeśli potrzebujecie wsparcia, odezwijcie się i pogadajcie z kimś, z kimkolwiek, ale proszę, pamiętajcie, że jesteście wszyscy potrzebni w tym życiu.

Nie używam już zbyt często Twittera, bo to jest najciemniejsze miejsce, jakie widziałam w przeszłości, w związku z komentarzami na temat mojego brata, i każdego dnia z tego powodu martwię się, czy jest wystarczająco silny, by wziąć na siebie tak wiele negatywów w codziennej przestrzeni publicznej, więc to jest naprawdę osobiste przesłanie - bądźcie mili. Dzielcie się radością, bądźcie zabawni bez ranienia uczuć innych ludzi i popychajcie się wzajemnie do sukcesu.

- zaapelowała siostra Liama Payne'a.

NAJNOWSZE