Liam Payne i Harry Styles razem na Tik Toku! Wyszło przezabawnie!

2020-07-03 11:46 KP
Harry Styles i Liam Payne
Autor: AXELLE/Bauergriffin.com/East News

Życie osobiste członków One Direction od początku ich oszałamiającej kariery ekscytowało tabloidy. Nie mniej emocji wzbudzały relacje między nimi - w ostatnich latach nie brakowało zwłaszcza plotek o rzekomych konfliktach między Harrym Stylesem i Liamem Payne. Teraz ostatecznie możemy włożyć je między bajki. Muzycy nagrali razem zaskakujący filmik na Tik Toka, a fani już mają swoją teorię na ten temat!

Fani One Direction długo czekali na 2020 rok - właśnie w tym roku przypada dziesiąta rocznica powstania grupy i wszyscy spodziewaliśmy się, że panowie w odpowiedni sposób będą ją świętować. Jeszcze przed wybuchem pandemii Liam Payne kilkakrotnie sugerował, że rocznica nie przejdzie bez echa, a dwa tygodnie temu wspominał swoje własne przesłuchanie do One Direction.

W marcu światem muzyki wstrząsnęło nadejście koronawirusa i wszelkie koncertowo-rozrywkowe plany trzeba było odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Czy jeszcze w tym roku członkowie One Direction będą mieli okazję do świętowania rocznicy powstania zespołu? To wciąż stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Harry Styles i Liam Payne na Tik Toku - to zapowiedź czegoś większego?

Najnowsze wideo na Tik Toku Liama Payne na nowo wzbudziło nadzieje. Wokalista niespodziewanie zamieścił filmik z rozmowy na Face Time z... Harrym Stylesem! Może to tym bardziej zaskakiwać, że w ciągu ostatniego roku tabloidy kilkakrotnie donosiły o rzekomych nieporozumieniach między panami. Na nagraniu z Tik Toka Liama nie ma jednak po nich śladu - jest za to naprawdę zabawnie!

Na filmiku widzimy, jak Liam Payne dzwoni do Harry'ego Stylesa. Rozmowa się jednak nie klei, bo na ekranie Harry'ego widzimy jego zapętlony chichot! Nieco zdezorientowany Liam żegna się więc i zapowiada, że zadzwoni później :)

Kreacje aktorskie na szóstkę, prawda?

>> Harry Styles zarabia najwięcej z członków One Direction. A który najmniej?

Część fanów nie ma wątpliwości, że filmik to zapowiedź czegoś związanego z 10. rocznicą powstania . Ta przypada dokładnie 23 lipca, czyli już za niecałe trzy tygodnie!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE