Liam Payne o planach na 2021 rok! Z realizacją może być trudno

2021-01-14 13:56 kp
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News

Liam Payne - jak niemal wszyscy - nie spędził 2020 roku tak, jak sobie zaplanował. Gwiazdor we wcześniejszych latach bardzo dużo podróżował i promował swoją muzykę w różnych krajach, jednak pandemia koronawirusa uziemiła go w domu. Co zapamięta z tego roku i jakie ma plany na 2021? Opowiedział w video dla Hugo Bossa!

Jaki będzie 2021 rok? To pytanie zadajemy sobie wszyscy, zmęczeni trudnymi miesiącami 2020 roku. Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa dotknęły również gwiazdy, które - przyzwyczajone do swobody i podróży po świecie - musiały całkowicie zmienić swoje życie. Nie ma wątpliwości, że wielu celebrytów jeszcze nigdy od początku kariery nie spędziło tak wiele czasu we własnym domu.

Do innego życia musiał się też przyzwyczaić Liam Payne. Teraz gwiazdor opowiedział o tym, co zapamięta z poprzedniego roku i jakie są jego plany na ten. Wszystko zależy od sytuacji na świecie...

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Liam Payne o planach na przyszłość

Liam Payne nagrał ostatnio krótkie video dla marki Hugo Boss, z którą od dłuższego czasu współpracuje. Na filmiku muzyk podzielił się swoimi refleksjami na temat 2020 roku i po raz kolejny pokazał się w dłuższych włosach. Na pytanie: co chciałbyś zatrzymać z 2020 roku, Liam Payne odpowiedział:

Myślę, że wszyscy się w tamtym roku nauczyliśmy trochę więcej odpoczywać. Mam nadzieję, że wszyscy zatrzymamy trochę czasu dla siebie.

A co planuje w 2021 roku?

Chcę więcej podróżować, chcę odkrywać trochę więcej i zobaczyć trochę świata.

- powiedział.

To już nie zależy wyłącznie od niego... Wy też macie takie plany?

NAJNOWSZE