Liam Hemsworth ma nową dziewczynę! Kim jest Maddison Brown? 12 faktów na jej temat!

2019-10-13 10:20 nk
Maddison Brown
Autor: Instagram.com/maddisonbrown

Kim jest Maddison Brown, z którą Liam Hemsworth chodził ostatnio za rękę po Nowym Jorku? Dziewczyna ma dość ciekawe hobby i sporo łączy ją z (prawie byłym) mężem Miley Cyrus... Sprawdźcie aż 12 ciekawych faktów na temat nowej dziewczyny Liama Hemswortha! To może być jego nowa miłość na lata!

Liam Hemsworth był ostatnio widziany na randce z tajemniczą pięknością. Fani szybko rozpoznali, że tajemnicza blondynka, z którą aktor spacerował po Nowym Jorku za rękę, to Maddison Brown. I choć wygląda na to, że ten związek ma małą szansę przetrwać próbę czasu, bo Liam nie jest gotowy na stałą relację na poważnie, warto przyjrzeć się jego nowej dziewczynie - tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, że naszym zdaniem tych dwoje mają ze sobą sporo wspólnego, a Maddison "leci" na Liama nie od dziś...

Kim jest Maddison Brown?

Poznajcie 12 faktów na temat Maddison Brown!

 1. Podobnie, jak Liam Hemsworth, Maddison Brown pochodzi z Australii
 2. Jest o 7 lat młodsza od Liama. Urodziła się 23 kwietnia 1997
 3. Swoją pierwszą rolę dostała w filmie telewizyjnym, Go Big, w 2004 roku. Miała wtedy 7 lat.
 4. Na ekrany powróciła po długiej przerwie w 2015 roku. Jak sama przyznaje, rola w filmie Strangerland u boku Nicole Kidman zmieniła jej życie.
 5. Wielkim przełomem w jej karierze w USA było otrzymanie roli Kirby Anders w reboocie opery mydlanej Dynastia. Pierwszy raz pojawiła się w 2. sezoenie serialu. 11 października premiery doczekał się sezon 3, w którym Maddison Brown również występuje.
 6. Pracowała także jako modelka. Jej kariera w tej branży rozpoczęła się również w młodym wieku, w 2011 roku. Maddison Brown pracowała dla takich marek, jak Calvin Klein, Jason Wu czy Marchesa.
 7. Maddison ma dwie siostry: Allyson i Nicki.
 8. Już jako nastolatka wyprowadziła się z rodzinnego domu i jeszcze przed osiemnastką rozpoczęła zycie na własny rachunek. Dziś jest bardzo samodzielną i niezależną osobą. "To nie było takie fajne, na jakie brzmi. Musiałam robić sobie sama pranie i zakupy, to była duża odpowiedzialność" - powiedziała w wywiadzie w 2014 roku.
 9. Maddison lubi podróże.
 10. Często porusza się po Nowym Jorku metrem. Jak już wiemy, ostatnio namówiła na to także LIama!
 11. Maddison Brown ma konto na Instagramie. Profil @maddisonbrown obserwuje obecnie ponad 500 tysięcy osób.
 12. Około 4 miesięcy temu Maddison Brown wzięła udział w radiowej zabawie, w której jej zadaniem było wskazanie, kogo z gwiazd chciałaby zabić, z kim się przespać, a z kim wziąć ślub. Do wyboru miała: Chrisa Hemswortha, Liama Hemswortha, Margot Robbie i Hugh Jackmana. Aktorka powiedziała, że zabiłaby Jackmana, poślubiła Robbie (by móc z nią sypiać do końca życia), a przespałaby się z obu braćmi Hemsworth na raz!
nvfzMu4NwEE
Wyświetl ten post na Instagramie.
You talkin’ to me? @lizgillz Post udostępniony przez Maddison Brown (@maddisonbrown)
Wyświetl ten post na Instagramie.
It me, wearing linen :) Post udostępniony przez Maddison Brown (@maddisonbrown)

Zobacz też:

NAJNOWSZE