Lexy bawi się w Malibu. Tak spędza wakacje!

i

Autor: Screen z YT: LEXY CHAPLIN - DOBRZE WIEM / Lexy Chaplin

Team X

Lexy Chaplin w szczerym wyznaniu o Team X. Tych słów nikt się nie spodziewał

2023-12-18 11:04

Lexy Chaplin nieustannie jest jedną z rozpoznawalnych polskich influencerek. Nie przeszkodziły jej nawet potknięcia związane z jej wizerunkiem. Sławę dał jej projekt "Team X", w którym była razem z Marcinem Dubielem, Julią Kosterą czy Kacprem Błońskim. Teraz, otworzyła się na ten temat w szczerym wyznaniu.

Lexy Chaplin nie udzieliła w ostatnim czasie zbyt wielu wywiadów. Tym razem, postanowiła się otworzyć i powiedzieć całą prawdę na temat "Teamu X". Influencerka skomentowała również swój związek z Marcinem Dubielem i swoją "następczynie" - Natsu.

Lexy Chaplin szczerze o projekcie "Team X"

Wokół Teamu X i jego członków, było w ostatnim czasie bardzo głośno. Afera związana z "Pandora Gate" nie dobiegła jeszcze końca, jednak nie ma wielu nowych informacji w tej sprawie. Lexy Chaplin zasłynęła w projekcie "Team X", w którym udział brali również: Julia Kostera, Kacper Błoński i Marcin Dubiel.

Lexy powiedziała w jednym z wywiadów, że raczej otacza się gronem rodziny i jest nieufna w stosunku do innych. Wywiadu udzieliła Żurnaliście, który dopytywał o powody takiego zachowania youtuberki. Influencerka opowiedziała o jednej domowniczce, przez którą stara się brać ludzi na dystans i ma problemy z zaufaniem. "Była taka jedna dziewczyna w domu Teamu X. Ola, nie pamiętam jej nazwiska. Dosłownie zrobiła sobie taką drabinkę z uczestników, z domowników w Teamie X. Zaczęła od montażysty, potem przeszła na kogoś tam dalej i w końcu skończyła na mnie. I też chciała już lecieć dalej, ale wydarzyła się dla mnie bardzo przykra sytuacja, gdzie kompletnie się od niej odcięłam i inni też zaczęli wiedzieć, że ona po prostu po drabince idzie" - wyznała Lexy.

Lexy Chaplin bawi się w Malibu. Tak spędza wakacje!

Lexy Chaplin w gorzkim wyznaniu o Marcinie Dubielu

Influencerka była związana z Marcinem Dubielem podczas projektu w domu "Team X". Przyznała z żalem, że to właśnie wtedy przeszła swoje największe załamanie. "Pierwszy raz przeszłam swoje największe, w sumie jedyne bolesne rozstanie, więc doświadczyłam tego. Nasz związek z Marcinem był dziwny, bo jak byliśmy w związku, to ja nie uważam, że to był dobry związek, on się ze mną zgodzi. Po tym związku, jak zaczęliśmy się przyjaźnić, wtedy było lepiej, fajnie. Sam związek? Nie wiem czy mnie czegoś nauczył (…) Myśmy się bardzo dużo kłócili z Marcinem, praktycznie o wszystko. Byliśmy bardzo różnymi osobami. Kłóciliśmy się o naprawdę dużo rzeczy” - wytłumaczyła.

Dodała również, że jej problemy trwały aż trzy miesiące i nie mogła sobie z nimi poradzić - "To rozstanie trwało trzy miesiące. Nie mogłam się pozbierać. Nie wiedziałam nawet co się właściwie ze mną dzieje. Czułam się, jakbym miała jakąś formę depresji. Nie chciało mi się w ogóle żyć, nie chciało mi się wychodzić do znajomych, wszystko nie miało sensu. Ja byłam do takiego stopnia rozbita, że mi się aż głupio teraz o tym gada. Patrzyłam na księżyc i miałam takie: WOW, zazdroszczę księżycowi, że może świecić na Marcina„. Ja po prostu byłam tak rozbita, ja nie wiem właściwie, za czym ja tęskniłam, bo ten związek nie był taki super. Nikt nie potrafił mi w tamtym momencie zastąpić Marcina. Jak wychodziłam ze znajomymi, rodziną, to jedyna osoba, z którą ja chciałam spędzać czas, to był Marcin. To był taki dziwny czas, oglądałam głupie seriale, żeby jakoś przestać o tym myśleć. To były trzy miesiące" - powiedziała Lexy.

Lexy Chaplin o związku Dubiela z Natsu

Chaplin skomentowała również związek Marcina Dubiela z Natsu - również influencerką - którego w ogóle się nie spodziewała. "Nie pasowali mi do siebie wtedy, jak sobie o nich myślałam. Dzisiaj, jak widać, pasują do siebie, bo dwa lata już są razem. Na tamten moment myślałam, że dziwne. (…) Ja w związkach nie jestem za dojrzałą osobą. Z Marcinem ja byłam jakieś trzy miesiące w związku, więc to nie był jakiś… Myśmy zdążyli już na terapię pójść. Byliśmy dwa razy. Na drugiej terapii się rozstaliśmy, w gabinecie tej pani. (…) Jak byliśmy na tej terapii, to chyba ja bardziej chciałam, ale on potrzebował wymówki, żeby opuścić” - zdradziła youtuberka.

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

Lexy Chaplin to polska youtuberka, influencerka oraz freak fighterka, pochodzenia amerykańskiego. Chaplin urodziła się 8 lipca 1999 roku w Niemczech. W 2022 roku wypuściła autorską linię kosmetyków firmy Ingrid. W 2021 roku wystąpiła gościnnie w singlu Cleo "Polskie Mexico", a w 2023 roku wydała pierwszy solowy singiel "Dobrze wiem". Singiel pokrył się Platyną 6 grudnia 2023 roku.

Lexy zdradza swoje plany na przyszły rok. Jakie plany ma influencerka?

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico