Lexy Chaplin w oktagonie z Oliwką Brazil? To połączenie mocno zaskakuje

2022-07-04 13:38 Joanna Dembek
Oliwka Brazil i Lexy Chaplin
Autor: Screen/Instagram/@lexychaplin/@oliwka_brazil Lexy Chaplin zmierzy się w oktagonie z Oliwką Brazil?

Lexy Chaplin przyznała z wywiadzie z Wardęgą, że znana influencerka miałaby zmierzyć się w oktagonie z Oliwką Brazil. To połączenie zakoczyło samą zawodniczkę federacji High League: "To jest totalnie z d*py połączenie".

Organizacja High League została powołana przez polskiego rapera Malika Montanę i zajmuje się organizacją pojedynków pomiędzy najpopularniejszymi gwiazdami internetu. Mają na celu dostarczać rozrywkę fanom gwiazd znanych ze świata mediów. Walki toczone są na zasadach MMA. Niektóre połączenia potrafią jednak zaskoczyć.

Czy Lexy Chaplin zdecyduje na pojedynek z Oliwką Brazil

Federacja High League została założona 28 stycznia 2021 roku i od tamtej pory odbyły się trzy gale. W oktagonie można było oglądać walki takich celebrytów jak Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski z Ekipy Friza, Aniela „Lil Masti” Bogus czy Marcin Dubiel.

Znana influenceka, 22-letnia Lexy Chaplin, miała okazję stawać do pojedynku ze znanymi idolkami młodego pokolenia. Podczas pierwszej gali, która odbyła się 28 sierpnia 2021 roku zmierzyła się z Natalią "Natsu" Kaczmarczyk - walkę przegrała jednogłośną decyzją sędziów po trzech rundach. Kolejna walka instagramerki miała miejsce podczas drugiej edycji, 5 lutego 2022, a jej przeciwniczką była Agata "Fagata" Fąk, z którą wygrała przez TKO w pierwszej rundzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwka Brazil zdradziła sekret swojej urody. Tego natura jej nie dała

Filmowy twórca, jeden z najbardziej znanych ówcześnie youtuberów, Sylwester Wardęga, zoprosił do rozmowy Lexy Chaplin, która opowiedziała na jego kanale o nadchodzącej wielkimi krokami gali High League 4, która ma się odbyć 17 września 2022 roku w Gliwicach. Instagramrka zdradziła, że w nadchodzącym pojedynku zaproponowano jej walkę z Oliwką Brazil.

Ty nie wiesz, kogo mi zaproponowali. Dwa tygodnie temu zaproponowali mi Oliwkę Brazil. Byłam w szoku. Nie wiem, ile ona waży. To jest totalnie z d*py połączenie, bo my kompletnie się nie znamy, nic nas nie łączy, nic! – dodała influencerka.

Fanów najbardziej elektryzują walki, w których mierzą się celebryci nie pałający do siebie sympatią lub ci, którzy pozostają ze sobą w konflikcie. Lexy i Oliwka nigdy nie miały ze sobą nic wspólnego, dlatego to połączenie zaskoczyło zawodniczkę.

Sonda
Będziesz oglądał/a galę High League 4?
KASIA WĘSIERSKA TRENOWAŁA Z... PSEM! | ESKA XD - Fit vlog #52
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE