Oliwka Brazil zdradziła sekret swojej urody. Tego natura jej nie dała

2022-03-10 11:58 mmc
Tajemnica urody Oliwki Brazil
Autor: TRICOLORS/East News

Oliwka Brazil pojawiła się znikąd i za sprawą zaledwie jednego hitu stała się jedną z top polskich gwiazd młodego pokolenia. Ma zaledwie 19 lat i korzysta z życia pełnymi garściami. Niedawno przyznała się swoim fanom do tego, że nie zawsze była taką pięknością, jaką poznaliśmy na scenie. Metamorfozę, którą przeszła w ostatnich latach zawdzięcza między innymi medycynie estetycznej. Pochwaliła się więc fanom efektami nowego zabiegu.

Oliwka Brazil to objawienie polskiej sceny rapowej. I pomijając kwestie talentu i umiejętności, Oliwka jest drugą kobietą w Polsce (po Young Leosi), której udało się wybić w tej branży. Choć ma dopiero 19 lat, to szokuje ciętym językiem, bezpośredniością i niedwuznacznymi tekstami nawiązującymi do seksualności. Do tego młoda gwiazda nie wstydzi się pokazywania swoich wdzięków w sieci. Niedawno jednak przyznała, że nie zawsze była taką pięknością, jak teraz. Na TikToku udostępniła swoje zdjęcia sprzed lat. Oliwka przeszła naprawdę dużą metamorfozę. 

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Oliwka Brazil. Zabiegi medycyny estetycznej 

Oliwka Brazil wiele zawdzięcza mocnym makijażom. Sztuczne rzęsy, długie kreski, mocno wykonturowana twarz i burza kręconych loków to podstawa wizerunku nastoletniej raperki. Jednak na Instagramie postanowiła zdradzić swoim obserwatorom, że jej pełne usta nie są darem natury. Oliwka Brazil Wrzuciła na do sieci swoje selfie, jednak internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, Pod zdjęciem pojawił się komentarz: 

ZOBACZ TEŻ: Bill Cosby nie wróci do więzienia. Aktor oskarżony o molestwanie ponad 50 kobiet pozostaje WOLNY

Sorry, na tym ostatnim zdjęciu to jakbyś wąsa miała - oceniła internautka.

Ustka robiłam i spuchnięte, dlatego tak trochę wygląda - odpisała

Tak więc młoda raperka nie udaje przed fanami, że nie musi poprawiać swojej urody i szczerze przyznaje, że korzysta z opcji wypełniania ust. Na dowód tego, że nie zawsze było tak dobrze, jak teraz, zamieściła swoje zdjęcia z przeszłości, które teraz podbijają sieć.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE