Anna Lewandowsk i Robert Lewandowski

i

Autor: CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News Ania i Robert Lewandowscy na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes

Lewandowscy rozchwytywani przez fotoreporterów w Cannes. Pokazali się w obłędnych kreacjach

2022-05-26 12:16

Od ponad tygodnia trwa 75. Festiwal Filmowy w Cannes 2022, na którym można spotkać wiele sław z całego świata. Wczoraj na czerwonym dywanie pojawiły się również polskie gwiazdy sportu – Anna i Robert Lewandowscy. Ich kreacje przykuły uwagę fotoreporterów.

Na co dzień Robert Lewandowski bryluje na murawie boiska, a Anna Lewandowska w sali treningowej. Od czasu do czasu muszą jednak oderwać się od swoich obowiązków, a wtedy korzystają z zaproszeń na prestiżowe imprezy. Tym razem para sportowców pojawiła we Francji na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes. 33-latkowie brylowali na salonach w obłędnych kreacjach, co nie umknęło uwadze czujnych fotoreporterów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Georgina Rodriguez pierwszy raz na salonach pod stracie syna. W Cannes spotkała Annę Lewandowską

Festiwal w Cannes 2022 – Ania i Robert Lewandowscy na czerwonym dywanie

Para przyznała na Instagramie, że ten wieczór był niezapomniany. Ania i Robert mieli okazję zobaczyć światową premierę filmu „Elvis”, spotkać wiele sławnych ludzi i zaprezentować się w obłędnych stylizacjach. Oboje wybrali kreacje z domu mody Dolce & Gabbana. Ania miała na sobie długą, błyszczącą suknię, w kolorze soczystego fioletu, który idealnie podkreślił jej opaleniznę. Robert natomiast wyglądał oszałamiająco w białym garniturze z czarnymi wstawkami pod którym kryła się czarna koszula podkreślona czarną muchą. Trzeba przyznać, że oboje wyglądali bardzo efektownie, a ich kreacje świetnie ze sobą współgrały.

Sonda
Podobają ci się kreacje Ani i Roberta Lewandowskich na festiwalu w Cannes?
Lewandowska w ogniu HEJTU! Tym razem PRZESADZIŁA? Vlog Ewy Wąsikowskiej