Leonardo DiCaprio złamał swoją zasadę. Umawia się z 28-latką

i

Autor: LOIC VENANCE/AFP/East News, Rex Features/East News

Gwiazdy

Leonardo DiCaprio złamał swoją zasadę. Umawia się z 28-latką

2023-07-05 11:11

Leonardo DiCaprio znany jest z tego, że umawia się przede wszystkim z dwudziestoletnimi modelkami. Choć jego nowa dziewczyna wpasowuje się w ten schemat, złamał dla niej jedną ze swoich zasad. Byli widywani już wcześniej, jednak nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Z kim umawia się Leonardo DiCaprio? Wyjaśniamy!

Leonardo DiCaprio chyba nigdy nie przestanie podobać się kobietom. W przeszłości był najprawdziwszym bożyszczem nastolatek. Choć w tym roku skończy 49 lat, kochających się w nim modelek wciąż nie brakuje. Kultowy aktor jest w stanie rozkochać w sobie największe piękności, które chodzą po ziemi. 30-letnia różnica wieku mało której przeszkadza! DiCaprio wykorzystuje to i do tej pory zazwyczaj umawiał się z kobietami, które nie przekroczyły 25. roku życia. Starsze panie rzadko mają u niego chociaż cień szansy. Chodzą pogłoski, że tym razem postanowił zrobić wyjątek. Wygląda na to, że naprawdę mocno się zakochał!

ZOBACZ TAKŻE: Aktorzy, którzy nigdy nie dostali Oscara. Będziesz w szoku!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid

O relacji Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid słychać było już wcześniej. Para była niejednokrotnie widywana w swoim towarzystwie. Internauci z całego świata byli przekonani, że aktor umawia się z modelką. Czar prysł, gdy zaczął pokazywać się z innymi kobietami - jasne się stało, że nie są razem. Teraz jednak zagraniczne media ponownie donoszą o ich domniemanym związku. Gwiazdy miały spędzić ze sobą romantyczne noce w Hamptons. Informator portalu Page Six wyznał, iż 28-letnia piękność i 49-letnia ikona kina są w sobie mocno zakochani. Wygląda na to, że nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, aż sami zainteresowani potwierdzą owe doniesienia!

Leonardo DiCaprio - 25 lat

Jakiś czas temu internet zasypały memy, które mówiły o tym, iż Leonardo DiCaprio trzyma się w życiu jednej zasady. Nie umawia się z kobietami, które mają więcej niż 25 lat. Ta reguła potwierdziła się w szczególności, gdy zakończył swój wieloletni związek na chwilę po tym, jak jego - była już - partnerka skończyła 25 lat. Jeśli rzeczywiście jest z Gigi Hadid, oznaczałoby to, iż zmienił dla niej swoje standardy. Byłby to przełom w jego życiu!

Quiz dla najsprytniejszych. Znasz odpowiedzi na podchwytliwe pytania?

Pytanie 1 z 10
Środa Popielcowa zawsze wypada 20 lutego