Leonardo DiCaprio imprezuje z Kendall Jenner i siostrami Hadid! A gdzie Camila Morrone?

2019-12-08 18:47 kp
Leonardo DiCaprio
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish od początku kariery podkreśla, że najważniejszą osobą, dzięki której w ogóle zaczęła myśleć o muzyce, jest jej brat. To on nauczył jej tego, co potrafi i zachęcił do pierwszych własnych prób kompozytorskich. Jej ostatnie słowa pokazują, że tak naprawdę Billie zawdzięcza mu nie tylko karierę.

Leonardo DiCaprio już od lat słynie z zamiłowania do młodych modelek. Choć jemu samemu latka lecą, kobiety, które go otaczają, mają niezmiennie maksymalnie 22-23 lata. Tak, jak jego dziewczyna, 22-letnia Camila Morrone, z którą gwiazdor jest w związku od zaskakująco długich dwóch lat. Gdy jednak ostatnio Leo imprezował na mieście, Camili nie było w pobliżu...

Leonardo DiCaprio i jego kolejne partnerki zawsze mieli tę samą zasadę - żadnych wyznań w mediach. Tak samo było dotąd w przypadku Camili Morrone. Dopiero ostatnio modelka zdecydowała się skomentować różnicę wieku między nią, a jej słynnym ukochanym. Gdy jednak Leo bawił się ostatnio w Miami, jej miejsce zajęły inne baaardzo słynne młode kobiety!

>> 22 lata różnicy wieku? Dziewczyna Leonardo DiCaprio Camila Morrone przerywa milczenie!

Leonardo DiCaprio, Kendall Jenner i siostry Hadid razem

Jak donoszą zagraniczne media, Leonardo DiCaprio, który przebywa w Miami przy okazji Art Basel, imprezował na mieście w towarzystwie Kendall Jenner, Gigi Hadid i Belli Hadid! Dotąd nazwisko słynnego aktora trudno było w jakikolwiek sposób skojarzyć z którąkolwiek członkinią klanu Kardashian. Najwyraźniej właśnie to się zmieniło...

Zdaniem informatorów Leo czuł się klubie E11VEN w towarzystwie modelek wyjątkowo swobodnie - aktor miał siedzieć przy jednym ze stołów, otoczony wianuszkiem kobiet - w tym Kendall, Gigi i Bellą. Cała czwórka bawiła się podobno do 6 rano!

Myślicie, że Camila Morrone zdążyła się przyzwyczaić do bogatego życia towarzyskiego Leonardo DiCaprio?

NAJNOWSZE