Leonardo DiCaprio i Camila Morrone razem na Oscarach 2020. Szok? I to jaki!

2020-02-10 11:01 kp
Camila Morrone i Leonardo DiCaprio
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Oscary 2020 to prawdziwy przełom w życiu uczuciowym Leonardo DiCaprio! Choć aktor spotyka się z Camilą Morrone już od kilku lat, dotąd konsekwentnie unikał pokazywania się z nią publicznie. Tym razem - choć para pozowała na czerwonym dywanie osobno - oboje usiedli na widowni w jednym miejscu. Nic wielkiego? Nie jego przypadku.

Leonardo DiCaprio może uznać galę Oscarów 2020 za prawdziwie wyjątkowe wydarzenie. To właśnie do Dolby Theatre po raz pierwszy od 15 lat aktor odważył się przyjść... z dziewczyną. To nie żart - ostatnio na Oscarach w towarzystwie partnerki mogliśmy zobaczyć go w 2005 roku, kiedy to towarzyszyła mu Gisele Bundchen.

Tymczasem o Leonardo DiCaprio można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że ma problemy z kobietami. W ciągu ostatnich lat aktor spotykał się z wieloma pięknymi modelkami, jednak żaden z nich nie udało się zagościć u jego boku na dłużej niż kilka miesięcy. Inaczej jest w przypadku tej ostatniej - z 22-letnią Camilą Morrone Leonardo DiCaprio umawia się już od ponad dwóch lat.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone razem na Oscarach 2020

Mimo tego imponującego :) stażu związku, Camila Morrone nie miała dotąd okazji towarzyszyć swojemu ukochanemu w oficjalnych sytuacjach. Owszem, paparazzi wiele razu przyłapali parę na wspólnym imprezowaniu, jednak w przypadku oficjalnych wydarzeń Leonardo DiCaprio zawsze pojawiał się sam. A Camila, nawet, jeśli brała udział w tej samej ceremonii, pozowała na czerwonym dywanie osobno, a następnie siedziała kilka rzędów za swoim chłopakiem.

Jakie więc było zdziwienie słynnych znajomych Leo i dziennikarzy, gdy na Oscarach 2020 Camila Morrone zasiadła obok niego w pierwszym rzędzie! Wprawdzie aktor nie zgodził się na wspólne pozowanie na ściance, to jednak już podczas gali fotoreporterom udało się uchwycić zakochanych wymieniających uśmiechy i rozmawiających.

Jak myślicie, za ile lat Leonardo DiCaprio zapozuje z Camilą Morrone na czerwonym dywanie? ;)

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone
Autor: Rex Features/East News
Leonardo DiCaprio i Camila Morrone
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE