Oscary 2020: ten występ nie spodobał się Billie Eilish! Jej reakcja? Co za grymas!

2020-02-10 10:50 kp
Maya Rudolph i Kristen Wiig
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Jeszcze rok temu Billie Eilish w najśmielszych snach nie mogła przypuszczać, że nie tylko pojawi się na gali Oscarów 2020, ale i wystąpi w najbardziej wzruszającym momencie całego wieczoru. Billie miała też okazję przyjrzeć się największym gwiazdom kina z bliska i - jak się okazało - nie wszyscy zrobili na niej dobre wrażenie :)

Billie Eilish była jedną z najbardziej nieoczywistych gwiazd, które pojawiły się na gali rozdania Oscarów 2020. O tym, że 18-letnia gwiazda wystąpi na ceremonii, dowiedzieliśmy się dopiero pod koniec stycznia. Fani natychmiast zaczęli spekulować, że młoda wokalistka wykona premierowo na Oscarach 2020 swoją piosenkę do nowej części Bonda - No Time To Die.

Ostatecznie Billie Eilish zaskoczyła fanów kina wykonaniem własnej wersji hitu Yesterday zespołu The Beatles. Na scenie piosenkarce towarzyszył na fortepianie jej brat, a w tle na wielkim ekranie wspomniano gwiazdy, które zmarły w minionym roku.

>> Billie Eilish na gali Oscary 2020 zaśpiewała hit The Beatles "Yesterday"! [WIDEO]

Najlepszy oscarowy moment Billie Eilish

Oscary to jednak nie tylko to, co dzieje się na scenie. Fani uwielbiają podglądać gwiazdy na widowni, a ich reakcje na przemówienia filmowych przyjaciół czy na występy gości na scenie, są zawsze szeroko omawiane później w mediach. W kategorii najlepszych reakcji Oscar idzie więc do... Billie Eilish! Reakcja gwiazdki na występ dwóch komediantek Mayi Rudolph i Kristen Wiig to hit internetu!

Maya Rudolph i Kristen Wiig pojawiły się na scenie Oscarów 2020, by wręczyć statuetkę w kategorii Najlepsze kostiumy. Zanim jednak odczytały werdykt Akademii Filmowej, dały mini-występ komediowy, w którym zawarły najbardziej znane oscarowe piosenki. Ich wysiłki wyraźnie nie zrobiły wrażenia na Billie Eilish, której reakcja mówi sama za siebie!

Wygląda na to, że mamy oficjalnego mema Oscarów 2020! :)

NAJNOWSZE