Lara Gessler i Piotr Gessler

i

Autor: Instagram.com/laragessler

Lara Gessler pokazała zdjęcia z ojcem! Piotr Gessler z wiekiem jest coraz przystojniejszy!

2019-10-04 11:51

Córka Magdy Gessler, Lara Gessler, rzadko pokazuje swojego tatę w mediach społecznościowych. Tym razem 30-letnia celebrytka miała ku temu ważny powód! I trzeba przyznać, że Piotr Gessler - choć przekroczył już sześćdziesiątkę, wygląda coraz lepiej! Czy Lara odziedziczyła po restauratorze urodę? Oceńcie sami!

Czy wiesz wszystko o Magdzie Gessler?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Magda Gessler?

Małżeństwo Magdy i Piotra nie przeszło próby czasu. Gospodyni Kuchennych Rewolucji wyjawiła w rozmowie z Na Żywo, że w wieku 33 lat miała podejrzenie choroby nowotworowej jajnika. W trudnych chwilach nie mogła liczyć na wsparcie męża. To miał być moment, który zadecydował o rozwodzie.

Lara Gessler rzadko chwali się tatą w mediach społecznościowch. Choć mama 30-latki jest znaną restauratorką i gwiazdą TVN, jej ojciec nie udziela się w mediach tak chętnie. Piotr Gessler tymczasem ma z córką równie dobry kontakt, o czym świadczą choćby ich nowe wspólne zdjęcia!

Piotr Gessler - kim jest ojciec Lary?

Piotr Gessler, podobnie jak jego była żona, jest restauratorem. Właściwie to od niego zaczęła się przygoda Magdy z gastronomią. Gwiazda TVN wyjawiła w jednym z wywiadów, że po śmierci pierwszego męża wróciła do Polski i zainwestowała cały majątek po nim w restauracje Gesslerów.

Byłam przekonana, że dolega mi coś poważnego. Zwierzyłam się Piotrowi ze swoich obaw, a on wyszedł. Gdy dzwoniłam na oddział onkologiczny na warszawskim Ursynowie z jego strony nie było żadnej reakcji. Miałam 33 lata i nie chciałam być sama ze swoją chorobą

- wyznała Magda Gessler.

Po rozwodzie to Piotr Gessler przejął opiekę nad dziećmi, bo mógł poświęcić im więcej czasu, niż jego była żona. Magda Gessler intensywnie pracowała, by zapewnić rodzinie odpowiedni status finansowy.

Lara Gessler córeczką tatusia

Lara nie ukrywa, że zawsze miała i wciąż ma świetną relację z ojcem.

Cały czas jestem córeczką tatusia. Tata jest moim drugim sumieniem, więc wszystko co do czego mam wątpliwości go pytam, a jednocześnie jest w ogóle nie oceniający.

Zobacz też:

- wyjawiła Lara Gessler w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Celebrytka zdradziła też w tym samym wywiadzie, że jej rodzice mocno różnią się w podejściu do dzieci.

Mają zupełnie inne opinie w różnych tematach. Tata jest bardzo tatą, mama jest bardziej przyjaciółką od wszystkich tematów, a tata jest taką mądrą głową. Jego zaś pytam kiedy chce takich życiowych porad. Chociaż on ma zwykle odpowiedzi, żebym robiła to co czuję. Bardzo mnie zachęca do intuicyjnego działania i wszystko bierze bardzo na spokojnie, jest bardzo spokojnym człowiekiem.

14 marca 2019 Piotr Gessler skończył 61 lat. Mimo to wciąż wygląda świetnie! Może nawet lepiej, niż kiedyś?

Lara Gessler zaprezentowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej Pokaż Więź, promującej charytatywną sprzedaż nowej linii ubrań polskiej marki Colorshake. Cały dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazany fundacji Rak'n'Roll.

Jak podobają Wam się zdjęcia Lary i Piotra Gesslerów? Córka jest podobna do taty? Naszym zdaniem zdecydowanie bardziej, niż do mamy.