Kuba Wojewódzki do Magdy Gessler: Mi się wydaje, że Ty masz mentalnie PENISA! [WIDEO]

2019-09-21 17:00 DR
Magda Gessler
Autor: WBF

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w Polsce. W połączeniu ze zwariowaną i mega energetyczną Magdą Gessler w studiu jego programu temperatura znacznie się podnosi. Znana restauratorka znowu była gościem Wojewódzkiego. Ten nie mógł się powstrzymać od nietypowych komentarzy. Co powiedział tym razem i jak zareagowała na to Magda? Zobaczcie wideo, które prezentujemy Wam na Hotplota.pl.

Program „Kuba Wojewódzki” nadal jest jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji TVN. Co tydzień oglądają go miliony widzów, co daje stacji pierwsze miejsce pod względem oglądalności i daje jej tytuł lidera. Nic więc dziwnego, że producenci show robią wszystko, by wzbudzić jak najwięcej kontrowersji. A kogo zaprosić z gwiazd TVN, by misja zakończyła się powodzeniem? Oczywiście Magdę Gessler! I to właśnie restauratorka wraz ze swoim synem pojawi się w najnowszym odcinku programu. W jego zapowiedzi widać, że nie zabraknie dziwnych pytań i nietypowych porównań...

Magda Gessler na swoim profilu na Facebooku zamieściła bardzo kontrowersyjny fragment rozmowy z Kubą Wojewódzkim. Nie będziemy go szczegółowo opisywać. Zobaczcie sami:

Odcinek programu „Kuba Wojewódzki” z udziałem Magdy Gessler zobaczycie we wtorek o 22:30 na antenie telewizji TVN. Będziecie oglądać? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE