Zakochani do szaleństwa Lara Gessler i Piotr Szeląg zachwycają na Instagramie!

2022-01-09 17:03

Lara Gessler i Piotr Szeląg spokojnie mogą być inspiracją dla wielu par. Zakochani w sobie do szaleństwa, niedawno w pięknej scenerii odnowili przysięgę małżeńską. Na Instagramie Lary podziwiać można ich wspólne fotki. Są rodzinką jak z obrazka!

Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się w październiku 2020 roku. Cała ceremonia odbyła się bardzo szybko i w niewielkim gronie osób. Lara wówczas była w zaawansowanej ciąży. Jak się niedawno okazało, na ślubie nie było nawet jej mamy – znanej restauratorki Magdy Gessler.

21 października 2020 roku na świat przyszła córka Lary i Piotra Nena. Dziewczynka szybko skradła całą uwagę rodziców i słynnej babci, która co jakiś czas pokazuje ją światu w mediach społecznościowych.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

W grudniu 2021 roku Lara Gessler postanowili ponownie wziąć ślub, to znaczy odnowić przysięgę. Jednak dla nich to druga ceremonia była tą właściwą. Wszystko z racji pięknej scenerii w Zakopanem i gości, którzy towarzyszyli im w tym szczególnym dniu. Nie zabrakło najbliższych Lary, m.in. jej mamy oraz brata, a także sporego grona przyjaciół.

Kilka dni po imprezie pojawiły się zdjęcia na profilu Lary. Zajrzyjcie do naszej galerii. Czekają tam na Was nie tylko fotki z ich ślubu, ale także ich wspólne zdjęcia z Instagrama. Koniecznie sprawdźcie!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 5
Olivia Wilde jest...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE