Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler dołącza do Mai Hyży i Rihanny. Pokazała się w odważnej stylizacji ciążowej

2022-04-06 12:47

Lara Gessler po raz pierwszy zawitała na salonach od czasu, gdy ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Podczas ELLE Style Awards popularna celebrytka zachwyciła internautów swoją odważną kreacją.

Lara Gessler ogłosiła niedawno, że jest w ciąży. Fani polskiej gwiazdy nie kryli zachwytu i z wypiekami na twarzy wyczekiwali jej ciążowego debiutu na salonach. Znana cukierniczka nie zawiodła. Gdy na gali rozdania ELLE Style Awards pojawiła się w odważnej, acz zniewalającej kreacji, szybko została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru.

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna najbogatszą piosenkarką na świecie. Jej majątek ma więcej niż siedem zer!

Lara Gessler zachwyca w ciążowej stylizacji

W ostatnim czasie panuje trend na odważne ciążowe stylizacje. Zarówno Rihanna, jak i Maja Hyży, nie boją sią się pokazywać krągłości, a Lara Gessler widocznie postanowiła dołączyć do tego zacnego grona. Córka Magdy Gessler zdecydowała się na bardziej zakrytą kreację, która jednak mocno podkreśliła jej krągłości.

Na evencie ELLE pojawiła się u boku męża Piotra Szeląga, odziana w suknię od włoskiej projektantki Elisabetty Franchi. Fani celebrytki nie kryją zachwytu, zachwalając jej look w social mediach. 

Pięknie wyglądasz ????

Piękna kreacja i brzuszek ładny , trzymajcie się zdrowo i radośnie

Mega pięknie ?

Lara wyglądasz jak milion! ❤️

Pięknie wyglądasz! Cudownie ❤️

Gratulacje! Wygląda Pani boooooosko!

Wśród komentarzy nie mogło oczywiście zabraknąć słów uznania od matki celebrytki. Magda Gessler zamieściła uroczy komentarz pod zdjęciem córki. 

Jaka piekna …. Ty moja wyjatkowa … samodzielna dzielna !!! Kochana i czujna i czuła córeczko , kochsna mamunia ❤️ [pisownia oryginalna]

ZOBACZ TAKŻE: Maciek Rock pokazał starą fotkę z Wojewódzkim. "To nasze najgorsze zdjęcie"