Rihanna

i

Autor: Invision/Invision/East News

Rihanna najbogatszą piosenkarką na świecie. Jej majątek ma więcej niż siedem zer!

2022-04-06 11:41

Rihanna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. To wiedzą wszyscy, ale teraz okazuje się, że jest też najbogatszą piosenkarką. Artystka znalazła się na liście najbogatszych ludzi świata według magazynu Forbes. Jej dorobek jest niewyobrażalnie duży. Miliony to dla niej nic! Ile wynosi fortuna gwiazdy?

Rihanna już nie musi martwić się o swoją przyszłość. Dziecko, którego się spodziewa również. Artystka znalazła się na liście najbogatszych ludzi na świecie, którą co roku przygotowuje magazyn Forbes. Z rankingu wynika, że jest najbogatszą piosenkarką na Ziemi. Lata muzycznego sukcesu to jednak nie jedyne źródło jej dochodu. Od kilku lat Rihanna jest też bizneswoman. Jest właścicielką marki Fenty, która produkuje i sprzedaje odzież, bieliznę oraz kosmetyki. Rihanna wypuściła również własne perfumy o nazwie Nude. W 2015 roku stała się jedną z właścicielek serwisu streamingowego Tidal. Ile wynosi dorobek Rihanny? Będziecie w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: Sobowtórka Rihanny wkręciła wszystkich. Fani wokalistki całowali jej sztuczny brzuch!

Viki Gabor jako Rihanna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Rihanna najbogatszą piosenkarką świata

Fortuna Rihanny robi wrażenie. Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi według Forbes artystka znalazła się na 1729. miejscu. Jej majątek wyceniono na... 1,7 miliarda dolarów! Jest piosenkarką z najwyższym miejscem w rankingu. Stała się też pierwszą miliarderkę z Barbadosu.

Rihanna - płyty, piosenki

Od 2005 roku Rihanna wydała pięć albumów - Music of the Sun, A Girl Like Me, Good Girl Gone Bad, Rated R, Loud, Talk That Talk, Unapologetic i ANTI. Jej najpopularniejsze piosenki to Umbrella, Russian Roulette, Don't Stop The Music, Only Girl, Man Down, We Found Love, Diamonds, Love On The Brain czy Rude Boy.