Maciek Rock

i

Autor: WBF

Maciek Rock pokazał starą fotkę z Wojewódzkim. "To nasze najgorsze zdjęcie"

2022-04-06 11:50

Maciek Rock zaledwie tydzień temu założył konto na Instagramie. Jego zdjęcie z Kubą Wojewódzkim zrobiło furorę, a internauci nie mogę uwierzyć, że Maciek i Kuba tak właśnie wyglądali 20 lat temu. „Scooter i Harry Potter”.

Maciek Rock i Kuba Wojewódzki zyskali popularność dzięki programowi „Idol”, którego emisja rozpoczęła się 5 kwietnia 2002 roku i śledziło go ponad 4,4 miliona widzów. Maciek był jej prezenterem, a Kuba zasiadał w jury u boku Elżbiety Zapendowskiej, Jacka Cygana i Roberta Leszczyńskiego. Maciek Rock postanowił w swoich mediach społecznościowych przypomnieć internautom stare czasy i wrzucił do sieci zdjęcie sprzed 20 lat. Trzeba przyznać, że Maciek Rock i Kuba Wojewódzki bardzo się zmienili od tamtego czasu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przerażające zdjęcie Kuby Wojewódzkiego. "Do twarzy Ci z wp***em"

Przygoda Maćka Rocka z „Idolem”

Maciek Rock miał 24 lata kiedy wygrał casting na prowadzącego program „Idol”, który cieszył się ogromną popularnością, gromadząc przed telewizory kilkumilionową publiczność. Wcześniej pracował jako radiowiec, jednak jak sam mówił, postanowił poszukać nowych sposobów ekspresji. Maciek szybko stał się ulubieńcem telewidzów za sprawą swojego poczucia humoru i charyzmy, które prezentował na wizji. Na planie poznał Kubę Wojewódzkiego, który zasiadał w jury oceniając występy uczestników programu. Od pierwszego odcinka „Idola” minęło wczoraj 20 lat, a Maciek Rock postanowił podzielić się z fanami zdjęciem, które zostało wykonane w 2002 roku.

Dokładnie 20 lat temu mieliśmy premierę Idola. To nasze najgorsze zdjęcie, ale innego nie mam – czytamy w opisie zdjęcia.

Trzeba przyznać, że Rock i Wojewódzki bardzo się zmienili od tamtego czasu, a Maciek bardzo ciekawie prezentował się w białych włosach. Internauci nie zostawili tego bez komentarza: „Ty to jesteś jak wino… ale szacun za ten fryz”, „Teraz wygladacie o wiele, wiele lepiej”, „Fryzura sztos i ten kolor!”, „Scooter i Harry Potter”.

Sonda
Oglądałeś/aś pierwszą edycję "Idola"?
Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE