Lana Del Rey straciła głos! Odwołała tournee i przeprasza fanów

2020-02-20 14:21 kp
Lana Del Rey
Autor: DELMAS/AFP/East News

Fani Lany Del Rey w Europie już nie mogli się doczekać koncertów wokalistki w ramach jej najnowszej trasy koncertowej Norman F****** Rockwell. Niestety, tuż przed wyruszeniem w trasę gwiazda rozchorowała się i straciła głos! Lana nie miała innego wyjścia, jak odwołać koncerty i przeprosić fanów. Czy to coś poważnego?

Lana Del Rey to kolejna po Eltonie Johnie gwiazda, która w ostatnim czasie była zmuszona odwołać swoje koncerty z powodu utraty głosu. Wokalistka miała wystąpić w najbliższym czasie w ośmiu europejskich miastach ze swoją nową płytą Norman F****** Rockwell, jednak choroba pokrzyżowała jej plany.

21 lutego 2020 Lana Del Rey miała zaśpiewać na pierwszym koncercie w Amsterdamie. Dziś już wiadomo, że ani ten, ani kolejne koncerty Lany w Europie nie odbędą się. Jak poważna jest jej choroba? Fani mają nadzieję, że utrata głosu naprawdę jest tylko chwilowa!

Lana Del Rey straciła głos

Przepraszam, że was zawodzę w ostatnim momencie, ale choroba wzięła mnie niespodziewanie i kompletnie straciłam głos do śpiewania. Doktor polecił mi cztery tygodnie odpoczynku. Nienawidzę nikogo zawodzić, ale muszę wyzdrowieć.

- ogłosiła Lana Del Rey.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

NAJNOWSZE