Lana Del Rey przesyła fanom życzenia na Święto Dziękczynienia. Niedawno straciła kuzyna

2020-11-27 19:13 es
Lana Del Rey
Autor: Invision/Invision/East News

W USA celebruje się Święto Dziękczynienia. Wiele gwiazd przesyła swoim fanom życzenia. Tak też zrobiła Lana Del Rey. Gwiazda nie tylko przesłała obserwatorom ciepłe słowa, ale podzieliła się przykrą wiadomością. Piosenkarka straciła bliską osobę.

Święto Dziękczynienia to u USA bardzo ważny dzień. Tradycyjnie cała rodzina spotykała się przy stole, by wspólnie zjeść indyka i inne wspaniałości. Niestety w 2020 roku całe życie wygląda inaczej. Liczne spotkania, nawet w rodzinnym gronie są po prostu niebezpieczne.

To, co na pewno można robić, to wysyłać sobie życzenia przez instastories. I tak też zrobiła Lana Del Rey.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Lana Del Rey składa fanom życzenia na Święto Dziękczynienia

Tegoroczne Święto Dziękczynienia dla wielu osób jest wyjątkowe. Niestety w negatywnym znaczeniu. Wiele rodzin rezygnuje ze spotkania w trosce o swoje zdrowie. Lana Del Rey przesyła fanom w tych trudnych okolicznościach dużo miłości.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście dziś w stanie spędzić fajne chwile z każdym, z kim tylko możecie, i przynajmniej zobaczycie swoją rodzinę w Zoom. Szczególnie chciałam przesłać naszą miłość i modlitwy moim kuzynom.

Mówiła Lana Del Rey.

Zagraniczne media donoszą, że niedawno kuzyn wokalistki przegrał walkę z rakiem.

I dla wszystkich, którzy nie mogą być tam, gdzie chcą, ze swoimi bliskimi, jestem z tobą i szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Mam nadzieję, że możesz zachować pewne tradycje, na przykład zobaczyć Paradę Macy's Day, albo takie głupie rzeczy, które sprawiają, że wszystko wydaje się trochę bardziej normalne.

Dodała.

Lana Del Rey jest jedną z tych gwiazd, które koronawirusa traktują poważnie. Wokalistka stosuje się do zasad bezpieczeństwa, chociaż ostatnio znalazła się w centrum maseczkowego skandalu.

NAJNOWSZE