Lady Gaga znów pozuje z ukochanym! A może jednak coś z tego będzie?

2020-02-18 13:42 kp
Lady Gaga
Autor: MARK RALSTON/AFP/East News

Od początku tego roku Lady Gaga nie może narzekać na samotność. Wokalistka spotyka się z przedsiębiorcą Michaelem Polanskym i choć o ich związku wiadomo niewiele, gwiazda coraz chętniej dzieli się w sieci zdjęciami z nowym facetem. Dotąd jej znajomi studzili jednak emocje twierdząc, że to nic poważnego. A może jednak?

Po ubiegłorocznym, oszałamiającym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy, Lady Gaga nieoczekiwanie została singielką. Gwiazda miała przygotowywać się do ślubu z Christianem Carino, gdy tuż przed Oscarami 2019 wyszło na jaw, że para zerwała. Powody rozstania do dziś nie są jasne - mówi się jednak, że agent gwiazdy miał przesadne skłonności do kontrolowania jej.

Rozstanie z Christianem Carino nie pomogło w ostudzeniu plotek o romansie Lady Gagi z Bradleyem Cooperem. I choć oboje zainteresowani wielokrotnie zapewniali, że łączy ich przyjaźń, również Cooper został szybko singlem, porzuconym przez Irinę Shayk.

>> Lady Gaga wprost o romansie z Bradleyem Cooperem! Wiedzieli, co robią

Lady Gaga i Michael Polansky na Instagramie

Dziś po "romansie" Lady Gagi i Bradleya Coopera nie ma już śladu, a wokalistka szuka szczęścia u boku innego mężczyzny. Gdy w sylwestra gwiazda imprezowała u boku tajemniczego przystojniaka, niewiele osób wiedziało, kto to taki. Na początku lutego wszystko stało się jasne, gdy Gaga wrzuciła na Instagram pierwsze zdjęcie z Michaelem Polanskym.

Znajomi piosenkarki studzili jednak emocje, donosząc, że wprawdzie Lady Gaga i Michael Polansky spędzają razem miło czas, to jednak nie traktują swojej relacji w kategorii poważnego związku. Teraz jednak gwiazda dodała na swój Instagram kolejne zdjęcie z przedsiębiorcą - zaledwie trzy dni po tym, jak chwaliła się wspólnymi walentynkami.

Chcielibyście, aby coś z tego wyszło?

NAJNOWSZE